Companie

Detalii identificare

Nume firmăRLM WEB SOLUTIONS SRL
Cod unic de înregistrare35168849 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/13121/2015
EUIDROONRC.J40/13121/2015
Data înființării27.10.2015 - 10 ani

Domeniu de activitate

CAEN
6312
info-icon
Această clasă include:
-operarea site-urilor web care folosesc un motor de căutare pentru a genera şi întreţine bazele de date extensibile cu adrese Internet, într-un format uşor de căutat -operarea altor site-uri web care acţionează ca portaluri pentru Internet, cum sunt site-urile media care oferă un conţinut actualizat periodic. Această clasă exclude: -activitatea de editare a cărţilor, ziarelor, jurnalelor pe Internet,

diviziunea 58 -activitatea de difuzare a programelor pe Internet,

diviziunea 60
Industrie
Informaţii şi comunicaţii
SectorActivitati de servicii informatice
Obiect activitateActivitati ale portalurilor web

Informații de contact

AdresaStrăduinţei nr. 6, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti

Informații financiare

Rezumat (2024)

Cifra de afaceri (Lei)
294.107
Profit (Lei)
262.651
Număr angajați
1
Vechime
10 ani

Informații statistice

Loading chart...

©Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Bilanț (Lei)

AnCifra afaceriProfit anualProfit lunarDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiAngajați
2024294.107262.65121.88844.8912.553305.229262.8911
2023291.252243.08320.25778.7513.687291.766216.7021
2022000334.9274.822303.724-26.3811
2021269.946198.03516.503133.3955.957325.713198.2751
2020239.256208.83517.403118.3860327.461209.0751
2019243.955194.04116.170197.9720392.253194.2811
2018289.208251.28320.940224.93651.925424.534251.5231
2017201.325179.15314.9291.11271.375269.741340.0041

© Firme.ro

Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală

Indicatori derivați

Sumar

Marja profit net
89.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Lichiditate curentă
6.8
Viteza rotație active
0.96

Indicatori și coeficienți

Marjă profit net
89.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.91%
Profit net per salariat
262.651 Lei
Indicator20242023202220212020201920182017
Marjă profit net89.3%83.46%0%73.36%87.29%79.54%86.89%88.99%
Marjă profit brut90.3%84.46%0%74.36%88.23%81.4%89.89%91.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)99.91%100%0%99.88%99.89%99.88%99.9%52.69%
Profit net per salariat262.651 Lei243.083 Lei0 Lei198.035 Lei208.835 Lei194.041 Lei251.283 Lei179.153 Lei
Viteza rotație active
0.96
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
322.67 zile
Indicator20242023202220212020201920182017
Viteza rotație active0.960.9900.810.730.620.610.59
Viteza rotație stocuri00000000
Durata medie încasare creanțe322.67 zile8.25 zile02.69 zile3.03 zile0 zile0 zile0 zile
Cifra de afaceri per salariat294.107 Lei291.252 Lei0 Lei269.946 Lei239.256 Lei243.955 Lei289.208 Lei201.325 Lei
Lichiditate curentă
6.8
Lichiditate imediată
6.8
Pondere active imobilizate
0.83%
Indicator20242023202220212020201920182017
Lichiditate curentă6.83.70.912.442.771.981.89242.57
Lichiditate imediată6.83.70.912.442.771.981.89242.57
Pondere active imobilizate0.83%1.25%1.56%1.8%0%0%10.9%20.92%
Pondere active circulante99.17%98.75%98.44%98.2%100%100%89.1%79.08%

©Firme.ro

Mărci înregistrate

Licitații cu statul

Hotărâri, notificări și mențiuni

Mențiuni în presă

Întrebări frecvente