Companie
Detalii identificare
Nume firmăBODI'S GROUP INSURANCE - ASISTENT ÎN BROKERAJ SRL
Cod unic de înregistrare35174549 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015013201403
EUIDROONRC.J2015013201403
Data înființării28.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6622
Această clasă include:
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Informații de contact
AdresaHerţa nr. 13, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
279.936
Profit (Lei)
12.039
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 279.936 | 12.039 | 1.003 | 100.832 | 52.402 | 46.111 | -2.319 | 2 |
| 2023 | 268.923 | 8.388 | 699 | 34.230 | 78.397 | 22.962 | 67.349 | 2 |
| 2022 | 265.377 | 79.503 | 6.625 | 12.567 | 63.510 | 7.650 | 58.961 | 2 |
| 2021 | 259.187 | 92.461 | 7.705 | 8.532 | 58.903 | 42.390 | 92.761 | 2 |
| 2020 | 241.039 | 58.855 | 4.905 | 29.088 | 74.668 | 13.653 | 59.233 | 2 |
| 2019 | 223.505 | 32.497 | 2.708 | 36.233 | 36.116 | 32.853 | 32.736 | 2 |
| 2018 | 215.782 | 36.583 | 3.049 | 29.939 | 16.616 | 60.145 | 36.822 | 2 |
| 2017 | 178.274 | 65.606 | 5.467 | 12.715 | 16.255 | 72.115 | 65.845 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-519.15%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
2.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.3%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-519.15%
Profit net per salariat
6.020 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.3% | 3.12% | 29.96% | 35.67% | 24.42% | 14.54% | 16.95% | 36.8% |
| Marjă profit brut | 8.88% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -519.15% | 12.45% | 100% | 99.68% | 99.36% | 99.27% | 99.35% | 99.64% |
| Profit net per salariat | 6.020 Lei | 4.194 Lei | 39.752 Lei | 46.231 Lei | 29.428 Lei | 16.249 Lei | 18.292 Lei | 32.803 Lei |
Viteza rotație active
2.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
2.9 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.84 | 2.65 | 3.73 | 2.56 | 2.73 | 3.24 | 2.81 | 2.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 2.9 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 139.968 Lei | 134.462 Lei | 132.689 Lei | 129.594 Lei | 120.520 Lei | 111.753 Lei | 107.891 Lei | 89.137 Lei |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
53.19%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 0.67 | 0.61 | 4.97 | 0.47 | 0.91 | 2.01 | 5.67 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.67 | 0.61 | 4.97 | 0.47 | 0.91 | 2.01 | 5.67 |
| Pondere active imobilizate | 53.19% | 77.35% | 89.25% | 58.15% | 84.54% | 52.37% | 21.65% | 18.39% |
| Pondere active circulante | 46.81% | 22.65% | 10.75% | 41.85% | 15.46% | 47.63% | 78.35% | 81.61% |
©Firme.ro