Companie
Detalii identificare
Nume firmăLOYAL PRESTIGE CONSULT SRL
Cod unic de înregistrare35178265 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001120040
EUIDROONRC.J2015001120040
Data înființării29.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6622
Această clasă include:
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
-activităţi ale agenţilor şi brokerilor de asigurări (intermediarilor de asigurări) în vânzarea, negocierea sau solicitarea de anuităţi şi poliţe de asigurare şi reasigurare
Industrie
Intermedieri financiare şi asigurari
SectorActivitati auxiliare pentru intermedieri financiare, activitati de asigurare si fonduri de pensii
Obiect activitateActivitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari
Informații de contact
AdresaRomanului nr. 44, Bacău, Bacău
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
211.083
Profit (Lei)
23.137
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 211.083 | 23.137 | 1.928 | 81.025 | 28.775 | 74.991 | 23.377 | 2 |
| 2024 | 173.385 | 15.309 | 1.276 | 66.899 | 41.974 | 44.983 | 20.058 | 2 |
| 2023 | 177.988 | 30.509 | 2.542 | 16.150 | 0 | 46.297 | 30.749 | 2 |
| 2022 | 201.713 | 141.370 | 11.781 | 8.409 | 0 | 150.019 | 141.610 | 1 |
| 2021 | 186.608 | 125.967 | 10.497 | 7.643 | 0 | 133.850 | 126.207 | 1 |
| 2020 | 146.778 | 84.083 | 7.007 | 5.093 | 0 | 89.416 | 84.323 | 1 |
| 2019 | 149.732 | 28.921 | 2.410 | 5.136 | 3.029 | 31.268 | 29.161 | 1 |
| 2018 | 212.910 | 31.523 | 2.627 | 10.452 | 5.581 | 36.649 | 31.778 | 3 |
| 2017 | 234.951 | 17.190 | 1.433 | 23.008 | 8.924 | 31.529 | 17.445 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.97%
Lichiditate curentă
0.93
Viteza rotație active
2.03
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.97%
Profit net per salariat
11.569 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.96% | 8.83% | 17.14% | 70.08% | 67.5% | 57.29% | 19.32% | 14.81% | 7.32% |
| Marjă profit brut | 12.61% | 9.99% | 19.86% | 71.09% | 68.48% | 58.64% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.97% | 76.32% | 99.22% | 99.83% | 99.81% | 99.72% | 99.18% | 99.2% | 98.54% |
| Profit net per salariat | 11.569 Lei | 7.655 Lei | 15.255 Lei | 141.370 Lei | 125.967 Lei | 84.083 Lei | 28.921 Lei | 10.508 Lei | 4.298 Lei |
Viteza rotație active
2.03
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
27.67 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.03 | 1.99 | 3.84 | 1.34 | 1.39 | 1.64 | 4.37 | 5.04 | 5.81 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 27.67 zile | 2.26 zile | 56.93 zile | 174.54 zile | 99.08 zile | 4.11 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 105.542 Lei | 86.693 Lei | 88.994 Lei | 201.713 Lei | 186.608 Lei | 146.778 Lei | 149.732 Lei | 70.970 Lei | 58.738 Lei |
Lichiditate curentă
0.93
Lichiditate imediată
0.93
Pondere active imobilizate
27.73%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.93 | 0.67 | 2.87 | 17.84 | 17.51 | 17.56 | 6.09 | 3.51 | 1.37 |
| Lichiditate imediată | 0.93 | 0.67 | 2.87 | 17.84 | 17.51 | 17.56 | 6.09 | 3.51 | 1.37 |
| Pondere active imobilizate | 27.73% | 48.27% | 0% | 0% | 0% | 0% | 8.83% | 13.22% | 22.06% |
| Pondere active circulante | 72.27% | 51.73% | 100% | 100% | 100% | 100% | 91.17% | 86.78% | 77.94% |
©Firme.ro