Companie
Detalii identificare
Nume firmăSECURITY LOGISTICS & INTERVENTION SRL
Cod unic de înregistrare RO 35180516 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2015001307171
EUIDROONRC.J2015001307171
Data înființării29.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8010
Această clasă include asigurarea unuia sau a mai multora din următoarele servicii: servicii de gardă şi patrulare, ridicarea şi livrarea banilor, încasărilor şi altor articole de valoare, cu personal şi echipament ce protejează proprietăţile pe durata tranzitului. Această clasă include:
-servicii ale maşinilor blindate -servicii ale gărzilor de corp -servicii de testări cu poligraful -servicii de luare a amprentelor -servicii de gardă Această clasă exclude: -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424
-servicii ale maşinilor blindate -servicii ale gărzilor de corp -servicii de testări cu poligraful -servicii de luare a amprentelor -servicii de gardă Această clasă exclude: -activităţi de ordine şi siguranţa publică,
8424
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de investigatii si protectie
Obiect activitateActivitati de protectie si garda
Informații de contact
AdresaPrutului nr. 230, Galaţi, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
4.958.652
Profit (Lei)
-427.425
Număr angajați
75
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 4.958.652 | -427.425 | -35.619 | 462.363 | 5.787 | 258.642 | -197.934 | 75 |
| 2024 | 4.938.512 | 127.647 | 10.637 | 401.466 | 10.633 | 620.324 | 229.491 | 76 |
| 2023 | 4.904.358 | 498.479 | 41.540 | 377.284 | 3.292 | 685.836 | 311.844 | 76 |
| 2022 | 3.674.250 | -93.357 | -7.780 | 315.336 | 3.592 | 125.109 | -186.635 | 77 |
| 2021 | 3.292.426 | 0 | 0 | 282.354 | 3.892 | 185.182 | -93.280 | 77 |
| 2020 | 3.064.152 | 0 | 0 | 269.351 | 10.402 | 214.786 | -44.163 | 77 |
| 2019 | 3.127.128 | 157.009 | 13.084 | 240.470 | 16.732 | 365.796 | 142.058 | 79 |
| 2018 | 2.452.397 | 0 | 0 | 218.910 | 25.758 | 140.192 | -51.745 | 79 |
| 2017 | 2.560.840 | 174.176 | 14.515 | 198.856 | 35.086 | 359.515 | 195.745 | 75 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-8.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.56
Viteza rotație active
18.75
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-8.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-5.699 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -8.62% | 2.58% | 10.16% | -2.54% | 0% | 0% | 5.02% | 0% | 6.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.05% | 11.76% | 0% | 0% | 0% | 6.02% | 0% | 7.98% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 55.62% | 100% | 50.02% | 0% | 0% | 100% | 0% | 88.98% |
| Profit net per salariat | -5.699 Lei | 1.680 Lei | 6.559 Lei | -1.212 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 1.987 Lei | 0 Lei | 2.322 Lei |
Viteza rotație active
18.75
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
16.85 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 18.75 | 7.83 | 7.12 | 28.55 | 17.41 | 13.61 | 8.17 | 14.78 | 6.49 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 16.85 zile | 25.84 zile | 39.68 zile | 9.28 zile | 11.37 zile | 21.85 zile | 34.79 zile | 20.07 zile | 28.36 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 66.115 Lei | 64.980 Lei | 64.531 Lei | 47.718 Lei | 42.759 Lei | 39.794 Lei | 39.584 Lei | 31.043 Lei | 34.145 Lei |
Lichiditate curentă
0.56
Lichiditate imediată
0.56
Pondere active imobilizate
2.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.56 | 1.55 | 1.82 | 0.4 | 0.66 | 0.8 | 1.52 | 0.64 | 1.81 |
| Lichiditate imediată | 0.56 | 1.55 | 1.82 | 0.4 | 0.66 | 0.8 | 1.52 | 0.64 | 1.81 |
| Pondere active imobilizate | 2.19% | 1.69% | 0.48% | 2.79% | 2.06% | 4.62% | 4.37% | 15.52% | 8.89% |
| Pondere active circulante | 97.81% | 98.31% | 99.52% | 97.21% | 97.94% | 95.38% | 95.63% | 84.48% | 91.11% |
©Firme.ro