Companie
Detalii identificare
Nume firmăPERFECT ROOF INVEST SRL
Cod unic de înregistrare35181198 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/13254/2015
EUIDROONRC.J40/13254/2015
Data înființării29.10.2015 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaSerg. Petrache Florea nr. 33G, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-280.664
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -280.664 | -23.389 | 524.706 | 0 | 65.898 | -458.808 | 0 |
| 2024 | 8.500 | 419 | 35 | 534.649 | 0 | 356.505 | -178.144 | 1 |
| 2023 | 77.345 | 0 | 0 | 549.728 | 0 | 371.164 | -178.564 | 2 |
| 2022 | 33.400 | 0 | 0 | 543.179 | 0 | 383.294 | -159.885 | 1 |
| 2021 | 74.800 | 0 | 0 | 543.305 | 0 | 397.352 | -145.953 | 3 |
| 2020 | 76.800 | 0 | 0 | 610.134 | 0 | 545.562 | -64.572 | 3 |
| 2019 | 280.650 | 152.800 | 12.733 | 186.522 | 0 | 606.376 | 419.854 | 2 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 84.805 | 0 | 351.860 | 267.055 | 1 |
| 2017 | 163.927 | 119.782 | 9.982 | 44.040 | 0 | 358.227 | 314.187 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.17%
Lichiditate curentă
0.13
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61.17%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 4.93% | 0% | 0% | 0% | 0% | 54.45% | 0% | 73.07% |
| Marjă profit brut | 0% | 5.87% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 61.17% | -0.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | 36.39% | 0% | 38.12% |
| Profit net per salariat | n/a | 419 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 76.400 Lei | 0 Lei | 59.891 Lei |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.02 | 0.21 | 0.09 | 0.19 | 0.14 | 0.46 | 0 | 0.46 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 15203.41 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 8.500 Lei | 38.673 Lei | 33.400 Lei | 24.933 Lei | 25.600 Lei | 140.325 Lei | 0 Lei | 81.964 Lei |
Lichiditate curentă
0.13
Lichiditate imediată
0.13
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.13 | 0.67 | 0.68 | 0.71 | 0.73 | 0.89 | 3.25 | 4.15 | 8.13 |
| Lichiditate imediată | 0.13 | 0.67 | 0.68 | 0.71 | 0.73 | 0.89 | 3.25 | 4.15 | 8.13 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro