Companie
Detalii identificare
Nume firmăMBM SMART NUMBERS SRL
Cod unic de înregistrare35381994 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000028126
EUIDROONRC.J2016000028126
Data înființării07.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaRomul Ladea nr. 99R, Cluj-Napoca, Cluj
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
371.280
Profit (Lei)
209.244
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 371.280 | 209.244 | 17.437 | 100.914 | 24.150 | 286.248 | 209.484 | 2 |
| 2024 | 291.600 | 127.335 | 10.611 | 69.513 | 5.746 | 191.342 | 127.575 | 2 |
| 2023 | 298.909 | 132.017 | 11.001 | 14.689 | 8.620 | 138.326 | 132.257 | 2 |
| 2022 | 293.070 | 193.848 | 16.154 | 59.760 | 11.493 | 242.355 | 194.088 | 2 |
| 2021 | 298.815 | 215.445 | 17.954 | 5.743 | 15.184 | 205.931 | 215.685 | 2 |
| 2020 | 297.960 | 147.774 | 12.315 | 6.009 | 19.284 | 134.426 | 148.014 | 3 |
| 2019 | 299.500 | 160.023 | 13.335 | 60.862 | 3.270 | 217.855 | 160.263 | 4 |
| 2018 | 232.803 | 99.938 | 8.328 | 11.088 | 0 | 111.266 | 100.178 | 3 |
| 2017 | 193.990 | 90.582 | 7.549 | 7.415 | 0 | 171.545 | 164.130 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
56.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
2.84
Viteza rotație active
1.2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
104.622 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.36% | 43.67% | 44.17% | 66.14% | 72.1% | 49.6% | 53.43% | 42.93% | 46.69% |
| Marjă profit brut | 57.94% | 44.65% | 45.15% | 66.98% | 73.08% | 50.52% | 54.43% | 43.93% | 48.53% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 99.81% | 99.82% | 99.88% | 99.89% | 99.84% | 99.85% | 99.76% | 55.19% |
| Profit net per salariat | 104.622 Lei | 63.668 Lei | 66.009 Lei | 96.924 Lei | 107.723 Lei | 49.258 Lei | 40.006 Lei | 33.313 Lei | 90.582 Lei |
Viteza rotație active
1.2
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
229.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.2 | 1.48 | 2.03 | 1.15 | 1.35 | 1.94 | 1.35 | 2.09 | 1.13 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 229.16 zile | 226.39 zile | 156.81 zile | 286.75 zile | 238.13 zile | 92.81 zile | 119.68 zile | 122.58 zile | 116.13 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 185.640 Lei | 145.800 Lei | 149.455 Lei | 146.535 Lei | 149.408 Lei | 99.320 Lei | 74.875 Lei | 77.601 Lei | 193.990 Lei |
Lichiditate curentă
2.84
Lichiditate imediată
2.84
Pondere active imobilizate
7.78%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.84 | 2.75 | 9.42 | 4.06 | 35.86 | 22.37 | 3.58 | 10.03 | 23.13 |
| Lichiditate imediată | 2.84 | 2.75 | 9.42 | 4.06 | 35.86 | 22.37 | 3.58 | 10.03 | 23.13 |
| Pondere active imobilizate | 7.78% | 2.92% | 5.87% | 4.53% | 6.87% | 12.55% | 1.48% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 92.22% | 97.08% | 94.13% | 95.47% | 93.13% | 87.45% | 98.52% | 100% | 100% |
©Firme.ro