Companie
Detalii identificare
Nume firmăNORD-EST EUROSERVICE CONSTRUCT S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 35382434 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000017337
EUIDROONRC.J2016000017337
Data înființării07.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaCernauti nr. 364, Loc. Vicovu De Sus | Oraş Vicovu De Sus, Suceava
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
75.252
Profit (Lei)
-47.616
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 75.252 | -47.616 | -3.968 | 98.013 | 25.351 | 114.006 | 41.344 | 0 |
| 2023 | 60.250 | 0 | 0 | 90.399 | 25.351 | 154.008 | 88.960 | 0 |
| 2022 | 451.652 | 99.429 | 8.286 | 112.029 | 52.580 | 160.746 | 101.297 | 2 |
| 2021 | 1.080.411 | 763 | 64 | 22.274 | 62.829 | 220.718 | 261.273 | 4 |
| 2020 | 1.719.440 | 243.850 | 20.321 | 168.586 | 144.652 | 284.444 | 260.510 | 5 |
| 2019 | 1.111.896 | 15.799 | 1.317 | 389.407 | 220.754 | 427.125 | 258.472 | 6 |
| 2018 | 1.815.888 | 241.673 | 20.139 | 309.538 | 301.947 | 250.264 | 242.673 | 7 |
| 2017 | 1.749.085 | 660.433 | 55.036 | 114.725 | 2.807 | 773.351 | 661.433 | 6 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-63.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-115.17%
Lichiditate curentă
1.16
Viteza rotație active
0.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-63.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-115.17%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -63.28% | 0% | 22.01% | 0.07% | 14.18% | 1.42% | 13.31% | 37.76% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 23.02% | 1.14% | 15.19% | 2.42% | 14.31% | 38.89% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -115.17% | 0% | 98.16% | 0.29% | 93.6% | 6.11% | 99.59% | 99.85% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 49.715 Lei | 191 Lei | 48.770 Lei | 2.633 Lei | 34.525 Lei | 110.072 Lei |
Viteza rotație active
0.54
Viteza rotație stocuri
1.15
Durata medie încasare creanțe
235.33 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.54 | 0.34 | 2.12 | 3.81 | 4.01 | 1.72 | 3.29 | 2.25 |
| Viteza rotație stocuri | 1.15 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 6.73 | 99.14 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 235.33 zile | 323.84 zile | 59.12 zile | 56.59 zile | 22.9 zile | 53.11 zile | 27.15 zile | 39.33 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 225.826 Lei | 270.103 Lei | 343.888 Lei | 185.316 Lei | 259.413 Lei | 291.514 Lei |
Lichiditate curentă
1.16
Lichiditate imediată
0.5
Pondere active imobilizate
18.19%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.16 | 1.7 | 1.43 | 9.91 | 1.69 | 1.1 | 0.81 | 6.74 |
| Lichiditate imediată | 0.5 | 0.75 | 1.43 | 9.91 | 1.69 | 0.67 | 0.75 | 6.74 |
| Pondere active imobilizate | 18.19% | 14.13% | 24.65% | 22.16% | 33.71% | 34.07% | 54.68% | 0.36% |
| Pondere active circulante | 81.81% | 85.87% | 75.35% | 77.84% | 66.29% | 65.93% | 45.32% | 99.64% |
©Firme.ro