Companie
Detalii identificare
Nume firmăADAL GRAPHICS SRL
Cod unic de înregistrare RO 35392535 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000219409
EUIDROONRC.J2016000219409
Data înființării11.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9003
Această clasă include:
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,
2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,
3319 -producţia de filme cinematografice şi video,
5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),
9524
-activităţi ale artiştilor individuali, cum ar fi sculptori, pictori, caricaturişti, gravori etc. -activităţi ale scriitorilor individuali, pentru toate subiectele, inclusiv lucrările de ficţiune, lucrările tehnice etc. -activităţi ale ziariştilor independenţi -restaurări ale operelor de artă cum ar fi picturile etc. Această clasă exclude: -realizarea lucrărilor din piatră, în afară de lucrările originale artistice,
2370 -restaurarea orgilor şi a altor instrumente muzicale cu valoare istorică,
3319 -producţia de filme cinematografice şi video,
5911; 5912 -restaurări de mobilă (cu excepţia restaurărilor de tipul celor din muzee),
9524
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de creatie artistica
Informații de contact
AdresaAnastasie Panu nr. 2, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
372.594
Profit (Lei)
237.901
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 372.594 | 237.901 | 19.825 | 305.739 | 10.784 | 533.061 | 238.141 | 1 |
| 2024 | 365.625 | 218.473 | 18.206 | 12.938 | 30.638 | 202.954 | 221.726 | 1 |
| 2023 | 351.504 | 228.391 | 19.033 | 29.821 | 47.239 | 474.744 | 493.253 | 1 |
| 2022 | 368.575 | 264.621 | 22.052 | 11.505 | 66.374 | 207.838 | 264.862 | 1 |
| 2021 | 343.974 | 263.755 | 21.980 | 6.155 | 85.508 | 733.235 | 813.702 | 1 |
| 2020 | 642.722 | 160.651 | 13.388 | 4.862 | 104.642 | 447.517 | 549.947 | 1 |
| 2019 | 1.319.208 | 389.056 | 32.421 | 7.463 | 0 | 395.898 | 389.296 | 1 |
| 2018 | 444.902 | 214.167 | 17.847 | 37.961 | 0 | 332.492 | 295.627 | 1 |
| 2017 | 162.356 | 81.220 | 6.768 | 37.950 | 0 | 119.410 | 81.460 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
63.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Lichiditate curentă
1.74
Viteza rotație active
0.69
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
63.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.9%
Profit net per salariat
237.901 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 63.85% | 59.75% | 64.98% | 71.8% | 76.68% | 25% | 29.49% | 48.14% | 50.03% |
| Marjă profit brut | 66.32% | 62.69% | 65.86% | 72.7% | 77.41% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.9% | 98.53% | 46.3% | 99.91% | 32.41% | 29.21% | 99.94% | 72.45% | 99.71% |
| Profit net per salariat | 237.901 Lei | 218.473 Lei | 228.391 Lei | 264.621 Lei | 263.755 Lei | 160.651 Lei | 389.056 Lei | 214.167 Lei | 81.220 Lei |
Viteza rotație active
0.69
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
223.77 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.69 | 1.57 | 0.67 | 1.34 | 0.42 | 1.16 | 3.33 | 1.34 | 1.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 377.71 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 223.77 zile | 121.87 zile | 37.25 zile | 9.79 zile | 8.85 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 372.594 Lei | 365.625 Lei | 351.504 Lei | 368.575 Lei | 343.974 Lei | 642.722 Lei | 1.319.208 Lei | 444.902 Lei | 162.356 Lei |
Lichiditate curentă
1.74
Lichiditate imediată
1.74
Pondere active imobilizate
1.98%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.74 | 15.69 | 15.92 | 18.07 | 119.13 | 92.04 | 53.05 | 8.76 | 3.15 |
| Lichiditate imediată | 1.74 | 15.61 | 15.92 | 18.07 | 119.13 | 92.04 | 53.05 | 8.76 | 3.15 |
| Pondere active imobilizate | 1.98% | 13.12% | 9.05% | 24.21% | 10.44% | 18.95% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 98.02% | 86.88% | 90.95% | 75.79% | 89.56% | 81.05% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro