Companie
Detalii identificare
Nume firmăART GRANIT SRL
Cod unic de înregistrare RO 35411726 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000083228
EUIDROONRC.J2016000083228
Data înființării14.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4333
Această clasă include:
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
-montarea, acoperirea, prinderea sau aplicarea în clădiri sau în alte tipuri de construcţii de: -plăci din ceramică, beton sau piatră (pentru pardoseli şi pereţi), repere din teracotă pentru sobe -parchet şi alte acoperitoare de pardosea din lemn, lambriuri -mochetă şi linoleum, inclusiv acoperitoare pentru pardoseli din cauciuc sau mase plastice -elemente de acoperire, pentru pardoseli sau pereţi din gresie, granit, marmură -tapete
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de pardosire si placare a peretilor
Informații de contact
AdresaÎngustă nr. 9, Valea Adâncă, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
5.000
Profit (Lei)
-80.386
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 5.000 | -80.386 | -6.699 | 8.600 | 33.173 | 345.687 | 370.260 | 0 |
| 2023 | 102.644 | 0 | 0 | 21.913 | 71.345 | 401.214 | 450.646 | 1 |
| 2022 | 1.070.554 | 339.158 | 28.263 | 83.030 | 121.749 | 599.530 | 638.249 | 2 |
| 2021 | 327.882 | 0 | 0 | 406.562 | 178.141 | 889.319 | 660.898 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 249.026 | 123.539 | 822.535 | 697.048 | 1 |
| 2019 | 1.098.460 | 178.693 | 14.891 | 496.820 | 173.835 | 1.335.657 | 1.012.672 | 1 |
| 2018 | 1.550.196 | 850.316 | 70.860 | 294.973 | 12.523 | 1.116.429 | 833.979 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 456.555 | 0 | 440.217 | -16.338 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-1607.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21.71%
Lichiditate curentă
40.2
Viteza rotație active
0.01
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-1607.72%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-21.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -1607.72% | 0% | 31.68% | 0% | 0% | 16.27% | 54.85% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 32.66% | 0% | 0% | 17.27% | 55.85% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -21.71% | 0% | 53.14% | 0% | 0% | 17.65% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 0 Lei | 169.579 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 178.693 Lei | 850.316 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.01
Viteza rotație stocuri
0.19
Durata medie încasare creanțe
18987.15 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.01 | 0.22 | 1.48 | 0.31 | 0 | 0.73 | 1.37 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0.19 | 2.71 | 13.94 | 0.6 | 0 | 8.68 | 2.13 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 18987.15 zile | 984.67 zile | 33.05 zile | 138.26 zile | 0 | 94.43 zile | 44.89 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 102.644 Lei | 535.277 Lei | 327.882 Lei | 0 Lei | 1.098.460 Lei | 1.550.196 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
40.2
Lichiditate imediată
37.14
Pondere active imobilizate
8.76%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 40.2 | 18.31 | 7.22 | 2.19 | 3.3 | 2.69 | 3.78 | 0.96 |
| Lichiditate imediată | 37.14 | 16.58 | 6.3 | 0.84 | 1.38 | 2.43 | 1.32 | 0.43 |
| Pondere active imobilizate | 8.76% | 15.1% | 16.88% | 16.69% | 13.06% | 11.52% | 1.11% | 0% |
| Pondere active circulante | 91.24% | 84.9% | 83.12% | 83.31% | 86.94% | 88.48% | 98.89% | 100% |
©Firme.ro