Companie
Detalii identificare
Nume firmăDENTAL LOOK CENTER S.R.L.
Cod unic de înregistrare35419657 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000051155
EUIDROONRC.J2016000051155
Data înființării15.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8623
Această clasă include:
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
-activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, endodontică şi pediatrică; patologie orală -activităţi ortodontice
Această clasă include de asemenea:
-activităţi de chirurgie stomatologică Această clasă exclude: -fabricarea de dinţi artificiali, proteze şi dispozitive protetice executate de laboratoarele dentare,
3250 -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale personalului paramedical stomatologic cum ar fi paramedicii de igienă dentară,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta stomatologica
Informații de contact
AdresaLt. Marinescu nr. 26, Valea Voievozilor, Dâmboviţa
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
150.730
Profit (Lei)
85.337
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 150.730 | 85.337 | 7.111 | 32.368 | 18.126 | 100.131 | 85.889 | 0 |
| 2024 | 151.662 | 61.581 | 5.132 | 8.623 | 25.874 | 44.582 | 61.833 | 0 |
| 2023 | 174.957 | 111.712 | 9.309 | 9.772 | 7.274 | 112.876 | 110.378 | 0 |
| 2022 | 37.381 | 0 | 0 | 7.336 | 2.140 | 3.861 | -1.335 | 1 |
| 2021 | 148.025 | 44.210 | 3.684 | 1.643 | 21.531 | 59.976 | 79.864 | 1 |
| 2020 | 85.318 | 42.606 | 3.551 | 5.263 | 21.159 | 72.043 | 78.260 | 1 |
| 2019 | 52.752 | 1.573 | 131 | 531 | 31.900 | 11.560 | 42.929 | 1 |
| 2018 | 55.882 | 11.406 | 951 | 6.435 | 44.701 | 3.090 | 41.356 | 1 |
| 2017 | 67.841 | 38.832 | 3.236 | 619 | 10.422 | 39.553 | 49.356 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
56.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.36%
Lichiditate curentă
3.09
Viteza rotație active
1.27
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.36%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.62% | 40.6% | 63.85% | 0% | 29.87% | 49.94% | 2.98% | 20.41% | 57.24% |
| Marjă profit brut | 67.08% | 50.51% | 77.41% | 0% | 32.61% | 52.88% | 4.55% | 22.03% | 60.24% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.36% | 99.59% | 100% | 0% | 55.36% | 54.44% | 3.66% | 27.58% | 78.68% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 44.210 Lei | 42.606 Lei | 1.573 Lei | 11.406 Lei | n/a |
Viteza rotație active
1.27
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
168.78 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.27 | 2.15 | 1.46 | 6.23 | 1.82 | 0.92 | 1.21 | 1.17 | 1.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 168.78 zile | 0 zile | 81.36 zile | 0 zile | 99.94 zile | 0.03 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 37.381 Lei | 148.025 Lei | 85.318 Lei | 52.752 Lei | 55.882 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
3.09
Lichiditate imediată
3.09
Pondere active imobilizate
15.33%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.09 | 5.17 | 11.55 | 0.53 | 36.5 | 13.69 | 21.77 | 0.48 | 63.9 |
| Lichiditate imediată | 3.09 | 5.17 | 11.55 | 0.53 | 36.5 | 13.69 | 21.77 | 0.48 | 63.9 |
| Pondere active imobilizate | 15.33% | 36.72% | 6.05% | 35.66% | 26.42% | 22.7% | 73.4% | 93.53% | 20.85% |
| Pondere active circulante | 84.67% | 63.28% | 93.95% | 64.34% | 73.58% | 77.3% | 26.6% | 6.47% | 79.15% |
©Firme.ro