Companie
Detalii identificare
Nume firmăTOTAL FERO ELECTRIC SRL
Cod unic de înregistrare35422989 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/458/2016
EUIDROONRC.J40/458/2016
Data înființării18.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4789
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul prin intermediul standurilor sau pieţelor al altor bunuri, cum ar fi: -covoare şi carpete -cărţi -jocuri şi jucării -aparate de uz casnic şi articole electronice de larg consum -înregistrări muzicale şi video
-comerţul cu amănuntul prin intermediul standurilor sau pieţelor al altor bunuri, cum ar fi: -covoare şi carpete -cărţi -jocuri şi jucării -aparate de uz casnic şi articole electronice de larg consum -înregistrări muzicale şi video
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul prin standuri, chioscuri si piete al altor produse
Informații de contact
AdresaOlteniţei nr. 28, Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
54.875
Profit (Lei)
12.142
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 54.875 | 12.142 | 1.012 | 1.177 | 0 | 26.404 | 25.227 | 0 |
| 2024 | 36.508 | 9.141 | 762 | 9.456 | 0 | 22.541 | 13.085 | 0 |
| 2023 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.944 | 3.944 | 0 |
| 2022 | 0 | 0 | 0 | 8.998 | 0 | 12.942 | 3.944 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 8.998 | 0 | 12.942 | 3.944 | 0 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 8.998 | 0 | 12.942 | 3.944 | 0 |
| 2019 | 0 | 0 | 0 | 8.998 | 0 | 13.002 | 4.004 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 8.998 | 0 | 13.031 | 4.033 | 0 |
| 2017 | 17.154 | 5.790 | 483 | 11.369 | 0 | 17.399 | 6.030 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
22.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.13%
Lichiditate curentă
22.43
Viteza rotație active
2.08
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
22.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
48.13%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 22.13% | 25.04% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 33.75% |
| Marjă profit brut | 25.61% | 29.69% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 36.75% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 48.13% | 69.86% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 96.02% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2.08
Viteza rotație stocuri
3.02
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.08 | 1.62 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.99 |
| Viteza rotație stocuri | 3.02 | 1.84 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 246.95 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
22.43
Lichiditate imediată
6.99
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 22.43 | 2.38 | 0 | 1.44 | 1.44 | 1.44 | 1.44 | 1.45 | 1.53 |
| Lichiditate imediată | 6.99 | 0.29 | 0 | 1.44 | 1.44 | 1.44 | 1.44 | 1.45 | 1.53 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro