Companie
Detalii identificare
Nume firmăDENDAV LOGISTIC SRL
Cod unic de înregistrare RO 35430906 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000062023
EUIDROONRC.J2016000062023
Data înființării18.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4941
Această clasă include:
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
-toate activităţile de transport rutier de mărfuri: -transportul buştenilor -transportul mărfurilor -transportul cu mijloace frigorifice -transporturi grele -transport de marfă în vrac, inclusiv în autocisterne, inclusiv a celor de colectare a laptelui de la ferme -transportul autoturismelor -transportul reziduurilor şi deşeurilor, exclusiv activităţi de colectare sau eliminare
Această clasă include de asemenea:
-închirieri de camioane cu şofer -transportul mărfurilor cu vehicule cu tracţiune animală sau umană Această clasă exclude: -transportul buştenilor în incinta pădurii, ca parte a operaţiunilor forestiere,
0240 -distribuirea apei prin utilizarea de camioane cisternă,
3600 -exploatarea instalatiilor pentru manipularea mărfurilor în terminale,
5221 -activităţi de ambalare în vederea transportului,
5229 -activităţi poştale şi de curierat,
5310, 5320 -transportul deşeurilor, ca parte integrată a activităţii de colectare a deşeurilor,
3811, 3812
Industrie
Transport şi depozitare
SectorTransporturi terestre si transporturi prin conducte
Obiect activitateTransporturi rutiere de marfuri
Informații de contact
AdresaAna Aslan nr. 26, Sat Mândruloc | Comuna Vladimirescu, Arad
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
594.577
Profit (Lei)
106.768
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 594.577 | 106.768 | 8.897 | 100.491 | 113.964 | 236.085 | 249.558 | 2 |
| 2023 | 456.791 | 76.939 | 6.412 | 67.272 | 99.327 | 110.735 | 142.790 | 2 |
| 2022 | 278.825 | 206 | 17 | 36.598 | 230 | 102.218 | 65.850 | 2 |
| 2021 | 337.898 | 576 | 48 | 63.071 | 294 | 128.421 | 65.644 | 2 |
| 2020 | 469.509 | 159.095 | 13.258 | 39.300 | 365 | 198.503 | 159.568 | 0 |
| 2019 | 97.510 | 109.514 | 9.126 | 7.526 | 4.701 | 3.298 | 473 | 2 |
| 2018 | 96.441 | 0 | 0 | 122.981 | 13.346 | 594 | -109.041 | 2 |
| 2017 | 85.353 | 0 | 0 | 122.463 | 21.948 | 4.044 | -96.471 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.78%
Lichiditate curentă
2.35
Viteza rotație active
1.7
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.96%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
42.78%
Profit net per salariat
53.384 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.96% | 16.84% | 0.07% | 0.17% | 33.89% | 112.31% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 19.92% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 42.78% | 53.88% | 0.31% | 0.88% | 99.7% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 53.384 Lei | 38.470 Lei | 103 Lei | 288 Lei | n/a | 54.757 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.7
Viteza rotație stocuri
264.73
Durata medie încasare creanțe
32.26 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.7 | 2.17 | 2.72 | 2.63 | 2.36 | 12.19 | 6.92 | 3.28 |
| Viteza rotație stocuri | 264.73 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 32.26 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 297.289 Lei | 228.396 Lei | 139.413 Lei | 168.949 Lei | n/a | 48.755 Lei | 48.221 Lei | 42.677 Lei |
Lichiditate curentă
2.35
Lichiditate imediată
2.33
Pondere active imobilizate
32.56%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.35 | 1.65 | 2.79 | 2.04 | 5.05 | 0.44 | 0 | 0.03 |
| Lichiditate imediată | 2.33 | 1.65 | 2.79 | 2.04 | 5.05 | 0.44 | 0 | 0.03 |
| Pondere active imobilizate | 32.56% | 47.28% | 0.22% | 0.23% | 0.18% | 58.77% | 95.74% | 84.44% |
| Pondere active circulante | 67.44% | 52.72% | 99.78% | 99.77% | 99.82% | 41.23% | 4.26% | 15.56% |
©Firme.ro