Companie
Detalii identificare
Nume firmăTHANATOS KING SRL
Cod unic de înregistrare35445508 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ29/86/2016
EUIDROONRC.J29/86/2016
Data înființării20.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9603
Această clasă include:
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
-înhumarea şi incinerarea corpurilor umane sau de animale şi activităţi conexe: -pregătirea decedaţilor pentru înhumare sau incinerare şi servicii de îmbălsămare -asigurarea serviciilor de înhumare sau incinerare -închirierea de spaţiu utilat în saloane de pompe funebre -închirierea sau vânzarea locurilor de veci -întreţinerea mormintelor şi a mauzoleelor Această clasă exclude: -servicii religioase legate de funeralii,
9491 -activităţi de grădinărit în cimitire,
8130
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateActivitati de pompe funebre si similare
Informații de contact
AdresaCarol I nr. 9, Câmpina, Prahova
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
256.884
Profit (Lei)
67.113
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 256.884 | 67.113 | 5.593 | 33.572 | 30.828 | 106.231 | 103.487 | 0 |
| 2023 | 285.251 | 111.134 | 9.261 | 33.401 | 30.828 | 113.947 | 111.374 | 0 |
| 2022 | 265.038 | 105.893 | 8.824 | 29.004 | 26.630 | 108.507 | 106.133 | 0 |
| 2021 | 286.655 | 71.400 | 5.950 | 34.244 | 28.430 | 133.241 | 127.427 | 0 |
| 2020 | 134.957 | 0 | 0 | 38.608 | 56.747 | 511.572 | 529.711 | 0 |
| 2019 | 224.215 | 0 | 0 | 58.391 | 95.477 | 502.498 | 539.584 | 2 |
| 2018 | 586.738 | 239.961 | 19.997 | 93.462 | 116.315 | 540.745 | 563.598 | 2 |
| 2017 | 427.599 | 218.028 | 18.169 | 19.741 | 9.486 | 333.893 | 323.638 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
26.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64.85%
Lichiditate curentă
3.16
Viteza rotație active
1.87
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
26.13%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
64.85%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 26.13% | 38.96% | 39.95% | 24.91% | 0% | 0% | 40.9% | 50.99% |
| Marjă profit brut | 31.34% | 39.96% | 40.95% | 25.91% | 0% | 0% | 41.9% | 51.99% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 64.85% | 99.78% | 99.77% | 56.03% | 0% | 0% | 42.58% | 67.37% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 119.981 Lei | 109.014 Lei |
Viteza rotație active
1.87
Viteza rotație stocuri
17.71
Durata medie încasare creanțe
74.65 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.87 | 1.97 | 1.96 | 1.77 | 0.24 | 0.37 | 0.89 | 1.25 |
| Viteza rotație stocuri | 17.71 | 10.77 | -85.5 | -21.88 | 135.77 | -18.88 | 63.49 | 89.46 |
| Durata medie încasare creanțe | 74.65 zile | 100.41 zile | 95.91 zile | 88.68 zile | 160.61 zile | 98.34 zile | 8.59 zile | 15.16 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 112.108 Lei | 293.369 Lei | 213.800 Lei |
Lichiditate curentă
3.16
Lichiditate imediată
2.73
Pondere active imobilizate
22.49%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.16 | 3.41 | 3.74 | 3.89 | 13.25 | 8.61 | 5.79 | 16.91 |
| Lichiditate imediată | 2.73 | 2.62 | 3.85 | 4.27 | 13.22 | 8.81 | 5.69 | 16.67 |
| Pondere active imobilizate | 22.49% | 21.29% | 19.71% | 17.59% | 9.99% | 15.97% | 17.7% | 2.76% |
| Pondere active circulante | 77.51% | 78.71% | 80.29% | 82.41% | 90.01% | 84.03% | 82.3% | 97.24% |
©Firme.ro