Companie
Detalii identificare
Nume firmăAX MIL SERV SRL
Cod unic de înregistrare35493130 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/293/2016
EUIDROONRC.J23/293/2016
Data înființării26.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5221
Această clasă include:
-activităţi aferente transportului terestru de pasageri, animale sau mărfuri: -activităţi în terminale precum gări feroviare, staţii de autobuz, staţii de manipulare a mărfurilor -servicii de expoatare a infrastructurii căilor ferate -servicii de expoatare a drumurilor, podurilor, tunelelor, parcărilor sau garajelor, parcări pentru biciclete, depozitarea pe timp de iarnă a vehiculelor (caravane) -activităţi de expoatare a infrastructurii căilor ferate -servicii de remorcare şi asistenţa pe şosele
Această clasă include de asemenea:
-lichefierea gazelor în vederea transportului Această clasă exclude: -manipularea încărcăturii,
5224
-activităţi aferente transportului terestru de pasageri, animale sau mărfuri: -activităţi în terminale precum gări feroviare, staţii de autobuz, staţii de manipulare a mărfurilor -servicii de expoatare a infrastructurii căilor ferate -servicii de expoatare a drumurilor, podurilor, tunelelor, parcărilor sau garajelor, parcări pentru biciclete, depozitarea pe timp de iarnă a vehiculelor (caravane) -activităţi de expoatare a infrastructurii căilor ferate -servicii de remorcare şi asistenţa pe şosele
Această clasă include de asemenea:
-lichefierea gazelor în vederea transportului Această clasă exclude: -manipularea încărcăturii,
5224
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateActivitati de servicii anexe pentru transporturi terestre
Informații de contact
AdresaAdunaţi nr. 22, Dârvari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
114.000
Profit (Lei)
75.256
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 114.000 | 75.256 | 6.271 | 1.895 | 0 | 516.565 | 514.670 | 0 |
| 2023 | 114.000 | 96.191 | 8.016 | 3.562 | 0 | 442.976 | 439.414 | 0 |
| 2022 | 122.059 | 118.397 | 9.866 | 4.382 | 0 | 347.605 | 343.223 | 0 |
| 2021 | 96.000 | 92.475 | 7.706 | 720 | 0 | 225.546 | 224.826 | 0 |
| 2020 | 41.400 | 40.021 | 3.335 | 720 | 0 | 133.071 | 132.351 | 0 |
| 2019 | 2.220 | 2.153 | 179 | 397 | 0 | 92.727 | 92.330 | 0 |
| 2018 | 20.290 | 19.680 | 1.640 | 330 | 0 | 90.507 | 90.177 | 0 |
| 2017 | 21.250 | 20.612 | 1.718 | 0 | 0 | 70.497 | 70.497 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
66.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.62%
Lichiditate curentă
272.59
Viteza rotație active
0.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
66.01%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
14.62%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 66.01% | 84.38% | 97% | 96.33% | 96.67% | 96.98% | 96.99% | 97% |
| Marjă profit brut | 78.48% | 99.5% | 100% | 99.33% | 99.67% | 0% | 0% | 100% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 14.62% | 21.89% | 34.5% | 41.13% | 30.24% | 2.33% | 21.82% | 29.24% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
28.4 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.22 | 0.26 | 0.35 | 0.43 | 0.31 | 0.02 | 0.22 | 0.3 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 28.4 zile | 2.79 zile | 2.6 zile | 33.72 zile | 78.2 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
272.59
Lichiditate imediată
272.59
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 272.59 | 124.36 | 79.33 | 313.26 | 184.82 | 233.57 | 274.26 | 0 |
| Lichiditate imediată | 272.59 | 124.36 | 79.33 | 313.26 | 184.82 | 233.57 | 274.26 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro