Companie
Detalii identificare
Nume firmăTHE MAKEUP LAB S.R.L.
Cod unic de înregistrare35529080 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000366121
EUIDROONRC.J2016000366121
Data înființării28.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9602
Această clasă include:
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
-activităţi de spălare a părului, aranjare şi tuns, coafat, vopsit, nuanţat, ondulat, îndreptat şi activităţi similare, pentru bărbaţi şi femei -bărbierit şi aranjarea bărbii -masaj facial, manichiură şi pedichiură, machiaj etc. Această clasă exclude: -confecţionarea de peruci,
3299
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateCoafura si alte activitati de infrumusetare
Informații de contact
AdresaTraian nr. 7, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
80.730
Profit (Lei)
-5.037
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 80.730 | -5.037 | -420 | 37.949 | 0 | 7.178 | -30.771 | 1 |
| 2023 | 83.716 | 15.540 | 1.295 | 61.205 | 0 | 35.471 | -25.734 | 1 |
| 2022 | 77.946 | 27.444 | 2.287 | 64.815 | 0 | 23.541 | -41.274 | 1 |
| 2021 | 30.899 | 0 | 0 | 76.671 | 0 | 7.953 | -68.718 | 1 |
| 2020 | 18.940 | 0 | 0 | 61.487 | 0 | 5.232 | -56.255 | 1 |
| 2019 | 21.447 | 0 | 0 | 40.402 | 0 | 2.498 | -37.904 | 1 |
| 2018 | 640 | 0 | 0 | 15.827 | 0 | 3.000 | -12.827 | 1 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 2.539 | 42 | 94.706 | 92.209 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-6.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.37%
Lichiditate curentă
0.19
Viteza rotație active
11.25
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-6.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.37%
Profit net per salariat
-5.037 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -6.24% | 18.56% | 35.21% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 19.56% | 36.21% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.37% | -60.39% | -66.49% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -5.037 Lei | 15.540 Lei | 27.444 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
11.25
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 11.25 | 2.36 | 3.31 | 3.89 | 3.62 | 8.59 | 0.21 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 5.95 zile | 15.77 zile | 28.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 80.730 Lei | 83.716 Lei | 77.946 Lei | 30.899 Lei | 18.940 Lei | 21.447 Lei | 640 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
0.19
Lichiditate imediată
0.19
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.19 | 0.58 | 0.36 | 0.1 | 0.09 | 0.06 | 0.19 | 37.3 |
| Lichiditate imediată | 0.19 | 0.58 | 0.36 | 0.1 | 0.09 | 0.06 | 0.19 | 37.3 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.04% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.96% |
©Firme.ro