Companie
Detalii identificare
Nume firmăWORLDWIDE COMBO SRL
Cod unic de înregistrare35534508 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016001201401
EUIDROONRC.J2016001201401
Data înființării29.01.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5229
Această clasă include:
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
-expedierea mărfurilor -aranjarea sau organizarea operaţiunilor de transport, rutier, maritim, aerian sau pe calea ferată -organizarea expedierilor de marfă individuale sau în grup (inclusiv ridicarea şi livrarea mărfurilor şi gruparea expedierilor) - procurarea şi emiterea documentelor de transport şi a documentelor de expediţie (scrisori de trăsură) -activităţi ale agenţilor vamali -activităţi ale agenţilor de exemplupediere a mărfurilor maritime şi aeriene -activităţi ale brokerilor pentru spaţii pe nave şi aeronave -activităţi de manipulare a mărfurilor, de exemplu ambalarea temporară în lăzi pentru unicul scop al protejării mărfurilor în timpul tranzitului, despachetarea din lăzi, extragerea de eşantioane, cântărirea mărfurilor Această clasă exclude: -activităţi de curierat,
5320 -activităţile de asigurare pentru transportul cu autovehicule, transportul maritim şi aerian,
6512 -activităţi ale agenţiilor de voiaj,
7911 -activităţi ale tur-operatorilor,
7912 -activităţi de asistenţă turistică,
7990
Industrie
Transport şi depozitare
SectorDepozitare si activitati auxiliare pentru transporturi
Obiect activitateAlte activitati anexe transporturilor
Informații de contact
AdresaPrincipală nr. 11, Sat Cuparu | Comuna Dragodana, Dâmboviţa
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
252.345
Profit (Lei)
78.058
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 252.345 | 78.058 | 6.505 | 12.528 | 8.137 | 226.610 | 222.219 | 1 |
| 2023 | 75.736 | 45.296 | 3.775 | 4.208 | 0 | 213.589 | 209.381 | 0 |
| 2022 | 126.438 | 77.916 | 6.493 | 795 | 3.600 | 161.280 | 164.085 | 1 |
| 2021 | 79.089 | 29.643 | 2.470 | 25.187 | 8.080 | 103.276 | 86.169 | 1 |
| 2020 | 43.142 | 31.339 | 2.612 | 1.611 | 12.560 | 45.577 | 56.526 | 1 |
| 2019 | 14.155 | 12.052 | 1.004 | 681 | 3.600 | 22.268 | 25.187 | 0 |
| 2018 | 14.973 | 12.719 | 1.060 | 257 | 3.600 | 9.791 | 13.134 | 0 |
| 2017 | 15.961 | 12.862 | 1.072 | 14.887 | 3.600 | 11.702 | 415 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
30.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.13%
Lichiditate curentă
18.09
Viteza rotație active
1.07
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
30.93%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35.13%
Profit net per salariat
78.058 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 30.93% | 59.81% | 61.62% | 37.48% | 72.64% | 85.14% | 84.95% | 80.58% |
| Marjă profit brut | 38.09% | 72.65% | 63.57% | 40.33% | 75.57% | 88.15% | 87.94% | 83.58% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 35.13% | 21.63% | 47.49% | 34.4% | 55.44% | 47.85% | 96.84% | 100% |
| Profit net per salariat | 78.058 Lei | n/a | 77.916 Lei | 29.643 Lei | 31.339 Lei | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.07
Viteza rotație stocuri
21.12
Durata medie încasare creanțe
48.67 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.07 | 0.35 | 0.77 | 0.71 | 0.74 | 0.55 | 1.12 | 1.04 |
| Viteza rotație stocuri | 21.12 | 2.9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 43.14 |
| Durata medie încasare creanțe | 48.67 zile | 210.31 zile | 163.09 zile | 10.19 zile | 18.1 zile | 42.68 zile | 90.68 zile | 20.58 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 252.345 Lei | n/a | 126.438 Lei | 79.089 Lei | 43.142 Lei | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
18.09
Lichiditate imediată
17.13
Pondere active imobilizate
3.47%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 18.09 | 50.76 | 202.87 | 4.1 | 28.29 | 32.7 | 38.1 | 0.79 |
| Lichiditate imediată | 17.13 | 44.55 | 202.87 | 4.1 | 28.29 | 32.7 | 38.1 | 0.76 |
| Pondere active imobilizate | 3.47% | 0% | 2.18% | 7.26% | 21.6% | 13.92% | 26.88% | 23.53% |
| Pondere active circulante | 96.53% | 100% | 97.82% | 92.74% | 78.4% | 86.08% | 73.12% | 76.47% |
©Firme.ro