Companie
Detalii identificare
Nume firmăDDP DRUMMER CONS SRL
Cod unic de înregistrare35545094 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016001224406
EUIDROONRC.J2016001224406
Data înființării01.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7112
Această clasă include:
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
-activităţi de inginerie (adică aplicarea legilor fizice şi a principiilor de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor) şi activităţi de consultanţă pentru: -utilaje, procese industriale şi instalaţii industriale -realizarea de proiecte privind ingineria civilă, hidraulică şi de trafic -proiecte de gospodărire a apelor -elaborarea şi realizarea de proiecte referitoare la ingineria electrică şi electronică, minieră, chimică, mecanică, industrială şi de securitate tehnică -elaborarea proiectelor referitoare la instalaţii de aer condiţionat, refrigerare, sanitare şi de control al poluării, inclusiv acustică etc. -prospecţiuni geofizice, geologice şi supraveghere seismică -activităţi de supraveghere geodezică: -activităţi de supraveghere hidrologică -activităţi de supraveghere a terenurilor şi delimitărilor -activităţi de supraveghere de adâncime -cartografie Această clasă exclude: -teste de forare în legătură cu activităţile extractive,
0910; 0990 -elaborarea sau publicarea de programe de calculator (software) asociate,
5829; 6201 -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -testare tehnică,
7120 -activităţi de cercetare şi dezvoltare conexe ingineriei,
721 -proiectare industrială,
7410 -fotografiere aeriană,
7420
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea
Informații de contact
AdresaTârgu Neamţ nr. 13, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
190.034
Profit (Lei)
100.564
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 190.034 | 100.564 | 8.380 | 11.022 | 0 | 111.826 | 100.804 | 1 |
| 2024 | 146.051 | 66.846 | 5.571 | 10.829 | 0 | 77.915 | 67.086 | 1 |
| 2023 | 189.090 | 114.557 | 9.546 | 7.900 | 0 | 122.697 | 114.797 | 1 |
| 2022 | 221.865 | 111.265 | 9.272 | 5.708 | 0 | 117.213 | 111.505 | 1 |
| 2021 | 191.599 | 92.582 | 7.715 | 13.291 | 0 | 106.113 | 92.822 | 1 |
| 2020 | 154.624 | 58.869 | 4.906 | 7.629 | 664 | 66.074 | 59.109 | 1 |
| 2019 | 200.600 | 112.663 | 9.389 | 29.262 | 1.708 | 140.457 | 112.903 | 1 |
| 2018 | 118.752 | 52.172 | 4.348 | 6.961 | 2.752 | 56.621 | 52.412 | 1 |
| 2017 | 145.325 | 60.261 | 5.022 | 3.413 | 0 | 63.914 | 60.501 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
52.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.76%
Lichiditate curentă
10.15
Viteza rotație active
1.7
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
52.92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.76%
Profit net per salariat
100.564 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 52.92% | 45.77% | 60.58% | 50.15% | 48.32% | 38.07% | 56.16% | 43.93% | 41.47% |
| Marjă profit brut | 53.9% | 46.77% | 61.58% | 51.15% | 49.32% | 39.01% | 57.19% | 44.93% | 42.66% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.76% | 99.64% | 99.79% | 99.78% | 99.74% | 99.59% | 99.79% | 99.54% | 99.6% |
| Profit net per salariat | 100.564 Lei | 66.846 Lei | 114.557 Lei | 111.265 Lei | 92.582 Lei | 58.869 Lei | 112.663 Lei | 52.172 Lei | 60.261 Lei |
Viteza rotație active
1.7
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
4.16 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.7 | 1.87 | 1.54 | 1.89 | 1.81 | 2.32 | 1.41 | 2 | 2.27 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 4.16 zile | 5.41 zile | 23.39 zile | 24.13 zile | 4.13 zile | 5.11 zile | 18.5 zile | 6.66 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 190.034 Lei | 146.051 Lei | 189.090 Lei | 221.865 Lei | 191.599 Lei | 154.624 Lei | 200.600 Lei | 118.752 Lei | 145.325 Lei |
Lichiditate curentă
10.15
Lichiditate imediată
10.15
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 10.15 | 7.2 | 15.53 | 20.53 | 7.98 | 8.66 | 4.8 | 8.13 | 18.73 |
| Lichiditate imediată | 10.15 | 7.2 | 15.53 | 20.53 | 7.98 | 8.66 | 4.8 | 8.13 | 18.73 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0.99% | 1.2% | 4.64% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 99.01% | 98.8% | 95.36% | 100% |
©Firme.ro