Companie
Detalii identificare
Nume firmăELENA NGR - G1 SRL
Cod unic de înregistrare35558043 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000254352
EUIDROONRC.J2016000254352
Data înființării01.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaBucureşti nr. 34, Loc. Timişoara | Municipiul Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
247.805
Profit (Lei)
25.856
Număr angajați
3
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 247.805 | 25.856 | 2.155 | 5.249 | 70.000 | 90.752 | 155.503 | 3 |
| 2023 | 287.728 | 120.386 | 10.032 | 1.305 | 70.000 | 60.752 | 129.447 | 2 |
| 2022 | 290.169 | 93.651 | 7.804 | 99.276 | 70.000 | 21.095 | -8.181 | 3 |
| 2021 | 295.465 | 130.572 | 10.881 | 122.021 | 1.604 | 18.062 | -102.355 | 3 |
| 2020 | 170.487 | 33.533 | 2.794 | 189.278 | 6.979 | 16.438 | -165.861 | 3 |
| 2019 | 235.659 | 0 | 0 | 226.937 | 13.424 | 14.119 | -199.394 | 6 |
| 2018 | 270.904 | 0 | 0 | 173.820 | 19.869 | 18.807 | -135.144 | 9 |
| 2017 | 157.111 | 0 | 0 | 48.381 | 17.710 | 24.326 | -6.345 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
10.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.63%
Lichiditate curentă
17.29
Viteza rotație active
1.54
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
10.43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
16.63%
Profit net per salariat
8.619 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 10.43% | 41.84% | 32.27% | 44.19% | 19.67% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 11.43% | 42.84% | 33.25% | 45.02% | 20.23% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 16.63% | 93% | -1144.74% | -127.57% | -20.22% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 8.619 Lei | 60.193 Lei | 31.217 Lei | 43.524 Lei | 11.178 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.54
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.54 | 2.2 | 3.19 | 15.02 | 7.28 | 8.56 | 7 | 3.74 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 8.94 zile | 6.94 zile | 9.99 zile | 16.27 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 82.602 Lei | 143.864 Lei | 96.723 Lei | 98.488 Lei | 56.829 Lei | 39.277 Lei | 30.100 Lei | 39.278 Lei |
Lichiditate curentă
17.29
Lichiditate imediată
17.29
Pondere active imobilizate
43.55%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 17.29 | 46.55 | 0.21 | 0.15 | 0.09 | 0.06 | 0.11 | 0.5 |
| Lichiditate imediată | 17.29 | 46.55 | 0.21 | 0.15 | 0.09 | 0.06 | 0.11 | 0.5 |
| Pondere active imobilizate | 43.55% | 53.54% | 76.84% | 8.16% | 29.8% | 48.74% | 51.37% | 42.13% |
| Pondere active circulante | 56.45% | 46.46% | 23.16% | 91.84% | 70.2% | 51.26% | 48.63% | 57.87% |
©Firme.ro