Companie
Detalii identificare
Nume firmăZIZULA CARDS SRL
Cod unic de înregistrare RO 35590842 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000317352
EUIDROONRC.J2016000317352
Data înființării04.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7410
Această clasă include:
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
-design privind textilele, îmbrăcămintea, încălţămintea, bijuteriile, mobilă, decoraţiuni interioare, articole de modă, ca şi alte bunuri personale sau gospodăreşti -design industrial, adică crearea şi dezvoltarea de planuri şi specificaţii ce optimizează utilizarea, valoarea şi aspectul produselor, inclusiv stabilirea/determinarea materialelor, mecanismelor, formelor, culorilor şi suprafeţelor finisate ale produselor, luând in considerare caracteristicile şi nevoile umane, siguranţa, precum şi preferinţele pieţei privind producţia, distribuţia, folosinţa şi întreţinerea acestor produse -servicii ale designerilor graficieni -activităţi ale designerilor de decoraţiuni interioare Această clasă exclude: -proiectarea şi programarea paginilor web,
6201 -proiectarea în arhitectură,
7111 -activităţi de proiectare în inginerie, adică aplicarea principiilor şi legilor fizice de inginerie în proiectarea maşinilor, materialelor, instrumentelor, structurilor, proceselor şi sistemelor,
7112
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorAlte activitati profesionale, stiintifice si tehnice
Obiect activitateActivitati de design specializat
Informații de contact
Adresa1 Decembrie nr. 94, Timişoara, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
336.897
Profit (Lei)
65.356
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 336.897 | 65.356 | 5.446 | 72.712 | 50.415 | 70.589 | 45.101 | 1 |
| 2024 | 453.729 | 70.058 | 5.838 | 147.716 | 61.000 | 72.083 | -13.902 | 2 |
| 2023 | 297.203 | 0 | 0 | 179.312 | 53.866 | 77.332 | -51.074 | 2 |
| 2022 | 237.496 | 87.004 | 7.250 | 104.177 | 8.939 | 58.689 | -42.240 | 2 |
| 2021 | 188.722 | 0 | 0 | 153.643 | 13.312 | 55.928 | -128.252 | 4 |
| 2020 | 94.873 | 0 | 0 | 106.037 | 28.957 | 22.687 | -69.198 | 3 |
| 2019 | 225.114 | 668 | 56 | 52.422 | 30.461 | 54.835 | 13.892 | 4 |
| 2018 | 260.843 | 10.210 | 851 | 52.485 | 36.717 | 50.881 | 15.111 | 3 |
| 2017 | 183.159 | 0 | 0 | 57.905 | 105.296 | 22.597 | 4.902 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.97
Viteza rotație active
2.78
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.4%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
65.356 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.4% | 15.44% | 0% | 36.63% | 0% | 0% | 0.3% | 3.91% | 0% |
| Marjă profit brut | 20.79% | 17.45% | 0% | 37.66% | 0% | 0% | 1.32% | 4.91% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | -503.94% | 0% | -205.98% | 0% | 0% | 4.81% | 67.57% | 0% |
| Profit net per salariat | 65.356 Lei | 35.029 Lei | 0 Lei | 43.502 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 167 Lei | 3.403 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.78
Viteza rotație stocuri
681.98
Durata medie încasare creanțe
55.31 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.78 | 3.41 | 2.27 | 3.51 | 2.73 | 1.84 | 2.64 | 2.98 | 1.43 |
| Viteza rotație stocuri | 681.98 | 0 | 10.52 | 10.6 | 10.21 | 0 | 112.84 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 55.31 zile | 45.49 zile | 47.23 zile | 51.75 zile | 62.77 zile | 61.54 zile | 48.07 zile | 33.56 zile | 11.04 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 336.897 Lei | 226.865 Lei | 148.602 Lei | 118.748 Lei | 47.181 Lei | 31.624 Lei | 56.279 Lei | 86.948 Lei | 45.790 Lei |
Lichiditate curentă
0.97
Lichiditate imediată
0.96
Pondere active imobilizate
41.66%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.97 | 0.49 | 0.43 | 0.56 | 0.36 | 0.21 | 1.05 | 0.97 | 0.39 |
| Lichiditate imediată | 0.96 | 0.49 | 0.27 | 0.35 | 0.24 | 0.21 | 1.01 | 0.97 | 0.39 |
| Pondere active imobilizate | 41.66% | 45.84% | 41.06% | 13.22% | 19.23% | 56.07% | 35.71% | 41.92% | 82.33% |
| Pondere active circulante | 58.34% | 54.16% | 58.94% | 86.78% | 80.77% | 43.93% | 64.29% | 58.08% | 17.67% |
©Firme.ro