Companie
Detalii identificare
Nume firmăEVENT MARKETING STARS SRL
Cod unic de înregistrare35618749 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/1767/2016
EUIDROONRC.J40/1767/2016
Data înființării09.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8230
Această clasă include organizarea, promovarea şi/sau administrarea de evenimente, cum ar fi congrese, convenţii, conferinţe şi întruniri, fie că include sau nu administrarea şi asigurarea personalului necesar pentru a opera facilităţile în care au loc aceste evenimente.
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de secretariat, servicii suport si alte activitati de servicii prestate in principal intreprinderilor
Obiect activitateActivitati de organizare a expozitiilor, targurilor si congreselor
Informații de contact
AdresaPăstorului nr. 4, Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
289.942
Profit (Lei)
234.297
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 289.942 | 234.297 | 19.525 | 7.321 | 0 | 89.987 | 82.666 | 1 |
| 2024 | 237.108 | 155.679 | 12.973 | 4.657 | 0 | 160.576 | 155.919 | 1 |
| 2023 | 181.141 | 55.830 | 4.653 | 135.445 | 0 | 191.515 | 56.070 | 1 |
| 2022 | 297.171 | 133.414 | 11.118 | 8.912 | 0 | 142.566 | 133.654 | 2 |
| 2021 | 287.964 | 159.222 | 13.269 | 164.944 | 0 | 468.676 | 303.732 | 2 |
| 2020 | 237.042 | 144.270 | 12.023 | 161.166 | 0 | 305.676 | 144.510 | 2 |
| 2019 | 197.059 | 156.882 | 13.074 | 3.140 | 0 | 314.310 | 311.170 | 1 |
| 2018 | 191.772 | 154.048 | 12.837 | 4.190 | 0 | 158.478 | 154.288 | 1 |
| 2017 | 240.088 | 209.796 | 17.483 | 212.708 | 0 | 212.948 | 240 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
80.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
12.29
Viteza rotație active
3.22
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
80.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
234.297 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 80.81% | 65.66% | 30.82% | 44.89% | 55.29% | 60.86% | 79.61% | 80.33% | 87.38% |
| Marjă profit brut | 81.8% | 66.64% | 31.8% | 45.88% | 56.17% | 61.82% | 80.61% | 81.33% | 88.39% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 99.85% | 99.57% | 99.82% | 52.42% | 99.83% | 50.42% | 99.84% | 100% |
| Profit net per salariat | 234.297 Lei | 155.679 Lei | 55.830 Lei | 66.707 Lei | 79.611 Lei | 72.135 Lei | 156.882 Lei | 154.048 Lei | 209.796 Lei |
Viteza rotație active
3.22
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
53.55 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.22 | 1.48 | 0.95 | 2.08 | 0.61 | 0.78 | 0.63 | 1.21 | 1.13 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 53.55 zile | 5.13 zile | 33.19 zile | 4.94 zile | 23.37 zile | 4.69 zile | 4.06 zile | 4.13 zile | 3.3 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 289.942 Lei | 237.108 Lei | 181.141 Lei | 148.586 Lei | 143.982 Lei | 118.521 Lei | 197.059 Lei | 191.772 Lei | 240.088 Lei |
Lichiditate curentă
12.29
Lichiditate imediată
12.29
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 12.29 | 34.48 | 1.41 | 16 | 2.84 | 1.9 | 100.1 | 37.82 | 1 |
| Lichiditate imediată | 12.29 | 34.48 | 1.41 | 16 | 2.84 | 1.9 | 100.1 | 37.82 | 1 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro