Companie
Detalii identificare
Nume firmăMGA PROPERTY SRL
Cod unic de înregistrare35653177 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2151/2016
EUIDROONRC.J40/2151/2016
Data înființării16.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6831
Această clasă include activităţi de tranzacţii imobiliare realizate de către agenţiile imobiliare: -servicii de intermediere pentru cumpărarea , vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităţi de consultanţă şi servicii de evaluare privind cumpărarea, vânzarea şi închirierea bunurilor imobiliare, pe bază de onorariu (taxă) sau contract -activităti ale agenţilor care încheie precontracte (angajamente scrise), în vederea realizării unei tranzacţii Imobiliare Această clasă exclude: -activităţi juridice,
6910
6910
Industrie
Tranzacţii imobiliare
SectorTranzactii imobiliare
Obiect activitateAgentii imobiliare
Informații de contact
AdresaSperanţia D. Theodor nr. 135, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
241.457
Profit (Lei)
135.683
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 241.457 | 135.683 | 11.307 | 1.731 | 0 | 188.478 | 186.747 | 1 |
| 2024 | 85.383 | 15.125 | 1.260 | 4.109 | 0 | 55.173 | 51.064 | 1 |
| 2023 | 87.283 | 23.869 | 1.989 | 10.326 | 0 | 46.265 | 35.939 | 1 |
| 2022 | 52.339 | 0 | 0 | 3.301 | 0 | 15.371 | 12.070 | 1 |
| 2021 | 125.260 | 46.986 | 3.916 | 1.134 | 0 | 82.233 | 81.171 | 1 |
| 2020 | 25.340 | 0 | 0 | 1.446 | 625 | 35.007 | 34.186 | 1 |
| 2019 | 105.579 | 49.472 | 4.123 | 3.773 | 1.375 | 60.810 | 58.412 | 1 |
| 2018 | 37.055 | 0 | 0 | 799 | 0 | 9.739 | 8.940 | 1 |
| 2017 | 63.450 | 7.687 | 641 | 1.070 | 0 | 15.904 | 14.876 | 1 |
Marja profit net
56.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
72.66%
Lichiditate curentă
108.88
Viteza rotație active
1.28
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
56.19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
72.66%
Profit net per salariat
135.683 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 56.19% | 17.71% | 27.35% | 0% | 37.51% | 0% | 46.86% | 0% | 12.12% |
| Marjă profit brut | 57% | 18.69% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 72.66% | 29.62% | 66.42% | 0% | 57.89% | 0% | 84.69% | 0% | 51.67% |
| Profit net per salariat | 135.683 Lei | 15.125 Lei | 23.869 Lei | 0 Lei | 46.986 Lei | 0 Lei | 49.472 Lei | 0 Lei | 7.687 Lei |
Viteza rotație active
1.28
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
57.79 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.28 | 1.55 | 1.89 | 3.41 | 1.52 | 0.71 | 1.7 | 3.8 | 3.99 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |