Companie
Detalii identificare
Nume firmăLAKARE ALEX SRL
Cod unic de înregistrare35669424 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ52/92/2016
EUIDROONRC.J52/92/2016
Data înființării18.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8621
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale în domeniul medicinei generale, efectuate de către medicii generalişti Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi paramedicale ale moaşelor, infirmierelor şi fizioterapeuţilor,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala generala
Informații de contact
AdresaLacul Rusii nr. 3, Mihai Bravu, Giurgiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
1.061.921
Profit (Lei)
64.666
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.061.921 | 64.666 | 5.389 | 655.482 | 296.904 | 423.988 | 65.410 | 2 |
| 2024 | 1.165.216 | 554.482 | 46.207 | 224.338 | 36.060 | 743.022 | 554.744 | 2 |
| 2023 | 874.266 | 482.226 | 40.186 | 270.449 | 11.442 | 702.311 | 482.762 | 2 |
| 2022 | 790.951 | 353.595 | 29.466 | 40.098 | 26.286 | 367.647 | 353.835 | 3 |
| 2021 | 696.806 | 262.466 | 21.872 | 49.062 | 35.177 | 276.591 | 262.706 | 4 |
| 2020 | 590.518 | 192.514 | 16.043 | 2.311 | 44.158 | 383.745 | 425.592 | 4 |
| 2019 | 607.107 | 232.867 | 19.406 | 50.128 | 13.200 | 270.006 | 233.078 | 4 |
| 2018 | 519.687 | 206.418 | 17.202 | 77.647 | 12.917 | 441.999 | 377.269 | 3 |
| 2017 | 280.737 | 112.985 | 9.415 | 10.836 | 15.109 | 166.578 | 170.851 | 4 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
6.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.86%
Lichiditate curentă
0.65
Viteza rotație active
1.47
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
6.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98.86%
Profit net per salariat
32.333 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 6.09% | 47.59% | 55.16% | 44.71% | 37.67% | 32.6% | 38.36% | 39.72% | 40.25% |
| Marjă profit brut | 8.73% | 50.53% | 56.04% | 45.69% | 38.66% | 33.55% | 39.36% | 40.72% | 41.25% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 98.86% | 99.95% | 99.89% | 99.93% | 99.91% | 45.23% | 99.91% | 54.71% | 66.13% |
| Profit net per salariat | 32.333 Lei | 277.241 Lei | 241.113 Lei | 117.865 Lei | 65.617 Lei | 48.129 Lei | 58.217 Lei | 68.806 Lei | 28.246 Lei |
Viteza rotație active
1.47
Viteza rotație stocuri
8.26
Durata medie încasare creanțe
63.71 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.47 | 1.5 | 1.22 | 2.01 | 2.24 | 1.38 | 2.14 | 1.14 | 1.55 |
| Viteza rotație stocuri | 8.26 | 17.26 | 13.62 | 12.75 | 11.42 | 9.84 | 10.36 | 8.87 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 63.71 zile | 176.76 zile | 198.17 zile | 124.36 zile | 82.52 zile | 179.96 zile | 105.35 zile | 131.84 zile | 28.55 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 530.961 Lei | 582.608 Lei | 437.133 Lei | 263.650 Lei | 174.202 Lei | 147.630 Lei | 151.777 Lei | 173.229 Lei | 70.184 Lei |
Lichiditate curentă
0.65
Lichiditate imediată
0.45
Pondere active imobilizate
41.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.65 | 3.31 | 2.6 | 9.17 | 5.64 | 166.05 | 5.39 | 5.69 | 15.37 |
| Lichiditate imediată | 0.45 | 3.01 | 2.36 | 7.62 | 4.39 | 140.07 | 4.22 | 4.94 | 15.37 |
| Pondere active imobilizate | 41.19% | 4.63% | 1.6% | 6.67% | 11.28% | 10.32% | 4.66% | 2.84% | 8.32% |
| Pondere active circulante | 58.81% | 95.37% | 98.4% | 93.33% | 88.72% | 89.68% | 95.34% | 97.16% | 91.68% |
©Firme.ro