Companie
Detalii identificare
Nume firmăAURORAGYN SRL
Cod unic de înregistrare35673468 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/689/2016
EUIDROONRC.J12/689/2016
Data înființării18.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8622
Această clasă include:
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
-consultaţii şi tratamente medicale de specialitate în diverse domenii, acordate de către medici specialişti şi chirurgi
Această clasă include de asemenea:
-centre de planificare familială care oferă tratamente medicale cum ar fi sterilizarea şi întreruperea de sarcină, fără cazare Această clasă exclude: -activităţi de asistenţă spitalicească pentru pacienţii internaţi,
8610 -activităţi ale moaşelor, fizioterapeuţilor şi a personalului paramedical,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta medicala specializata
Informații de contact
AdresaEugen Ionesco nr. 38C, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
627.744
Profit (Lei)
435.525
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 627.744 | 435.525 | 36.294 | 69.677 | 36.312 | 1.622.690 | 1.589.325 | 1 |
| 2024 | 626.858 | 420.550 | 35.046 | 54.314 | 62.506 | 1.145.608 | 1.153.800 | 1 |
| 2023 | 579.599 | 446.098 | 37.175 | 23.951 | 100.826 | 656.375 | 733.250 | 1 |
| 2022 | 604.608 | 458.356 | 38.196 | 277.652 | 133.863 | 610.941 | 467.152 | 1 |
| 2021 | 643.020 | 473.752 | 39.479 | 6.866 | 164.898 | 434.448 | 592.480 | 0 |
| 2020 | 440.748 | 380.874 | 31.740 | 16.606 | 193.109 | 205.383 | 381.886 | 0 |
| 2019 | 296.325 | 253.403 | 21.117 | 12.071 | 0 | 265.714 | 253.643 | 0 |
| 2018 | 276.978 | 251.962 | 20.997 | 9.866 | 0 | 262.068 | 252.202 | 0 |
| 2017 | 234.549 | 217.887 | 18.157 | 9.209 | 520 | 226.816 | 218.127 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
69.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.4%
Lichiditate curentă
23.29
Viteza rotație active
0.38
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
69.38%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27.4%
Profit net per salariat
435.525 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 69.38% | 67.09% | 76.97% | 75.81% | 73.68% | 86.42% | 85.52% | 90.97% | 92.9% |
| Marjă profit brut | 72.45% | 70.09% | 77.97% | 78.81% | 76.68% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 27.4% | 36.45% | 60.84% | 98.12% | 79.96% | 99.73% | 99.91% | 99.9% | 99.89% |
| Profit net per salariat | 435.525 Lei | 420.550 Lei | 446.098 Lei | 458.356 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.38
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
3.7 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.38 | 0.52 | 0.77 | 0.81 | 1.07 | 1.11 | 1.12 | 1.06 | 1.03 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 3.7 zile | 0.27 zile | 3.24 zile | 123.91 zile | 14.97 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 627.744 Lei | 626.858 Lei | 579.599 Lei | 604.608 Lei | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
23.29
Lichiditate imediată
23.29
Pondere active imobilizate
2.19%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 23.29 | 21.09 | 27.4 | 2.2 | 63.28 | 12.37 | 22.01 | 26.56 | 24.63 |
| Lichiditate imediată | 23.29 | 21.09 | 27.4 | 2.2 | 63.28 | 12.37 | 22.01 | 26.56 | 24.63 |
| Pondere active imobilizate | 2.19% | 5.17% | 13.32% | 17.97% | 27.51% | 48.46% | 0% | 0% | 0.23% |
| Pondere active circulante | 97.81% | 94.83% | 86.68% | 82.03% | 72.49% | 51.54% | 100% | 100% | 99.77% |
©Firme.ro