Companie
Detalii identificare
Nume firmăAGH INTERMED & TRADING SRL
Cod unic de înregistrare35683542 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/2471/2016
EUIDROONRC.J40/2471/2016
Data înființării22.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4619
Această clasă exclude: -comerţul cu ridicata în nume propriu,
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
462 la 469 -vânzări cu amănuntul făcute de comisionari,
4799
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateIntermedieri in comertul cu produse diverse
Informații de contact
AdresaBuziaş nr. 67-69, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
37.832
Profit (Lei)
-58.796
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 37.832 | -58.796 | -4.900 | 143.460 | 0 | 56.149 | -87.311 | 0 |
| 2023 | 23.550 | 0 | 0 | 113.714 | -26.500 | 83.753 | -55.015 | 0 |
| 2022 | 35.945 | 0 | 0 | 36.185 | -26.500 | 90.732 | 28.047 | 0 |
| 2021 | 158.065 | 31.721 | 2.643 | 134.022 | -66.798 | 261.759 | 60.939 | 0 |
| 2020 | 57.025 | 1.670 | 139 | 26.260 | 27.229 | 131.101 | 132.070 | 0 |
| 2019 | 50.583 | 0 | 0 | 24.636 | 80.959 | 74.076 | 130.399 | 0 |
| 2018 | 154.297 | 31.473 | 2.623 | 35.375 | 134.690 | 87.348 | 186.663 | 0 |
| 2017 | 147.000 | 104.965 | 8.747 | 120.590 | 53.003 | 172.802 | 105.215 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-155.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.34%
Lichiditate curentă
0.39
Viteza rotație active
0.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-155.41%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
67.34%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -155.41% | 0% | 0% | 20.07% | 2.93% | 0% | 20.4% | 71.4% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 1.76% | 23.04% | 5.78% | 0% | 22.43% | 74.32% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 67.34% | 0% | 0% | 52.05% | 1.26% | 0% | 16.86% | 99.76% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.67
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
137.31 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.67 | 0.41 | 0.56 | 0.81 | 0.36 | 0.33 | 0.69 | 0.65 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 137.31 zile | 187.58 zile | 48 zile | 460.74 zile | 365 zile | 0 zile | 0 zile | 203.19 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.39
Lichiditate imediată
0.39
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.39 | 0.74 | 2.51 | 1.95 | 4.99 | 3.01 | 2.47 | 1.43 |
| Lichiditate imediată | 0.39 | 0.74 | 2.51 | 1.95 | 4.99 | 3.01 | 2.47 | 1.43 |
| Pondere active imobilizate | 0% | -46.29% | -41.26% | -34.26% | 17.2% | 52.22% | 60.66% | 23.47% |
| Pondere active circulante | 100% | 146.29% | 141.26% | 134.26% | 82.8% | 47.78% | 39.34% | 76.53% |
©Firme.ro