Companie
Detalii identificare
Nume firmăG BECK INDUSTRIES S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 35683631 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016002458406
EUIDROONRC.J2016002458406
Data înființării22.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaVirtuţii nr. 19D, Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
363.191
Profit (Lei)
-634.065
Număr angajați
5
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 363.191 | -634.065 | -52.839 | 1.002.104 | 329.680 | 118.540 | -553.523 | 5 |
| 2023 | 827.556 | 522.341 | 43.528 | 624.673 | 359.136 | 346.079 | 80.542 | 7 |
| 2022 | 349.068 | 0 | 0 | 682.953 | 197.927 | 43.227 | -441.799 | 5 |
| 2021 | 758.472 | 43.202 | 3.600 | 273.823 | 163.126 | 197.662 | 43.402 | 5 |
| 2020 | 1.145.463 | 691.507 | 57.626 | 385.259 | 147.621 | 968.129 | 691.707 | 4 |
| 2019 | 252.309 | 0 | 0 | 287.077 | 5.909 | 566.699 | 290.310 | 4 |
| 2018 | 555.707 | 308.073 | 25.673 | 42.759 | 2.747 | 439.800 | 399.408 | 2 |
| 2017 | 109.696 | 91.135 | 7.595 | 16.034 | 0 | 107.749 | 91.335 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-174.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.12
Viteza rotație active
0.81
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-174.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-126.813 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -174.58% | 63.12% | 0% | 5.7% | 60.37% | 0% | 55.44% | 83.08% |
| Marjă profit brut | 0% | 64.76% | 0% | 6.7% | 61.48% | 0% | 56.45% | 84.08% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 100% | 0% | 99.54% | 99.97% | 0% | 77.13% | 99.78% |
| Profit net per salariat | -126.813 Lei | 74.620 Lei | 0 Lei | 8.640 Lei | 172.877 Lei | 0 Lei | 154.037 Lei | 91.135 Lei |
Viteza rotație active
0.81
Viteza rotație stocuri
375.97
Durata medie încasare creanțe
28.18 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.81 | 1.17 | 1.45 | 2.1 | 1.03 | 0.44 | 1.26 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 375.97 | 6.15 | 231.02 | 46.24 | 120.75 | 118.12 | 65.78 | 58.44 |
| Durata medie încasare creanțe | 28.18 zile | 57.66 zile | 17.96 zile | 18.56 zile | 157.4 zile | 11.24 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 72.638 Lei | 118.222 Lei | 69.814 Lei | 151.694 Lei | 286.366 Lei | 63.077 Lei | 277.854 Lei | 109.696 Lei |
Lichiditate curentă
0.12
Lichiditate imediată
0.12
Pondere active imobilizate
73.55%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.12 | 0.55 | 0.06 | 0.72 | 2.51 | 1.97 | 10.29 | 6.72 |
| Lichiditate imediată | 0.12 | 0.34 | 0.06 | 0.66 | 2.49 | 1.97 | 10.09 | 6.6 |
| Pondere active imobilizate | 73.55% | 50.93% | 82.07% | 45.21% | 13.23% | 1.03% | 0.62% | 0% |
| Pondere active circulante | 26.45% | 49.07% | 17.93% | 54.79% | 86.77% | 98.97% | 99.38% | 100% |
©Firme.ro