Companie
Detalii identificare
Nume firmăCONSULT ACCOUNTING LEADER SRL
Cod unic de înregistrare RO 35713007 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000806232
EUIDROONRC.J2016000806232
Data înființării25.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
6920
Această clasă include:
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
-servicii de înregistrare a tranzacţiilor comerciale pentru firme sau alţii -pregătirea sau auditul conturilor financiare -examinarea conturilor şi certificarea acurateţii lor -servicii de întocmire a documentelor de impozitare pentru persoane fizice şi firme -activităţi de consultanţă şi reprezentare a clienţilor în faţa organelor fiscale Această clasă exclude: -activităţi de prelucrare a datelor şi realizarea de tabele,
6311 -consultanţă managerială pe sistem contabil, proceduri de control bugetar,
7022 -colectare a facturilor,
8291
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati juridice si de contabilitate
Obiect activitateActivitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal
Informații de contact
AdresaConstelaţiei nr. 5, Oraş Voluntari, Ilfov
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
162.450
Profit (Lei)
60.563
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 162.450 | 60.563 | 5.047 | 401.684 | 525.489 | 186.547 | 312.195 | 1 |
| 2024 | 155.477 | 16.765 | 1.397 | 411.227 | 525.550 | 136.157 | 251.633 | 1 |
| 2023 | 152.771 | 45.602 | 3.800 | 36.496 | 20.151 | 249.755 | 234.868 | 1 |
| 2022 | 112.630 | 46.352 | 3.863 | 56.655 | 46.603 | 198.654 | 189.266 | 1 |
| 2021 | 218.060 | 102.040 | 8.503 | 49.023 | 60.797 | 432.326 | 444.492 | 1 |
| 2020 | 216.000 | 82.766 | 6.897 | 67.062 | 87.402 | 320.364 | 342.452 | 1 |
| 2019 | 216.000 | 105.221 | 8.768 | 71.703 | 114.002 | 513.480 | 559.686 | 1 |
| 2018 | 279.837 | 172.206 | 14.351 | 98.001 | 130.878 | 580.029 | 619.986 | 1 |
| 2017 | 486.692 | 382.020 | 31.835 | 112.992 | 2.328 | 658.444 | 547.780 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.4%
Lichiditate curentă
0.46
Viteza rotație active
0.23
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
19.4%
Profit net per salariat
60.563 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.28% | 10.78% | 29.85% | 41.15% | 46.79% | 38.32% | 48.71% | 61.54% | 78.49% |
| Marjă profit brut | 38.21% | 11.68% | 30.71% | 42.95% | 47.79% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 19.4% | 6.66% | 19.42% | 24.49% | 22.96% | 24.17% | 18.8% | 27.78% | 69.74% |
| Profit net per salariat | 60.563 Lei | 16.765 Lei | 45.602 Lei | 46.352 Lei | 102.040 Lei | 82.766 Lei | 105.221 Lei | 172.206 Lei | 382.020 Lei |
Viteza rotație active
0.23
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
234.99 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.23 | 0.23 | 0.57 | 0.46 | 0.44 | 0.53 | 0.34 | 0.39 | 0.74 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 234.99 zile | 245.43 zile | 344.93 zile | 467.74 zile | 221.91 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 162.450 Lei | 155.477 Lei | 152.771 Lei | 112.630 Lei | 218.060 Lei | 216.000 Lei | 216.000 Lei | 279.837 Lei | 486.692 Lei |
Lichiditate curentă
0.46
Lichiditate imediată
0.46
Pondere active imobilizate
73.8%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.46 | 0.33 | 6.84 | 3.51 | 8.82 | 4.78 | 7.16 | 5.92 | 5.83 |
| Lichiditate imediată | 0.46 | 0.33 | 6.84 | 3.51 | 8.82 | 4.78 | 7.16 | 5.92 | 5.83 |
| Pondere active imobilizate | 73.8% | 79.42% | 7.47% | 19% | 12.33% | 21.43% | 18.17% | 18.41% | 0.35% |
| Pondere active circulante | 26.2% | 20.58% | 92.53% | 81% | 87.67% | 78.57% | 81.83% | 81.59% | 99.65% |
©Firme.ro