Companie
Detalii identificare
Nume firmăCARDIOMEDICAL TEAM PRO SRL
Cod unic de înregistrare35717920 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000401031
EUIDROONRC.J2016000401031
Data înființării26.02.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8610
Această clasă include:
-activităţi ale spitalelor pe termen lung sau scurt, adică activităţi medicale, de diagnostic şi de tratament, ale spitalelor generale (de exemplu spitale judeţene şi orăşeneşti, spitale ale organizaţiilor non-profit, spitale universitare, spitale militare şi spitale din penitenciare) şi spitalelor specializate (de exemplu spitale psihiatrice şi de dezintoxicare, spitale pentru boli infecţioase, maternităţi, sanatorii specializate), etc. Activităţile sunt orientate în special către pacienţii internaţi şi sunt efectuate sub directa supraveghere a medicilor şi includ: -servicii ale personalului medical şi paramedical -servicii ale laboratoarelor şi facilităţilor tehnice, inclusiv servicii de radiologie şi anestezie -servicii ale camerelor de urgenţă -asigurarea de servicii în sălile de operaţii, servicii farmaceutice, servicii de asigurare a hranei şi alte servicii de asistenţă spitalicească -servicii ale centrelor de planificare familială care asigură tratamente medicale cum ar fi sterilizare şi întreruperi de sarcină, cu cazare Această clasă exclude: -analize de laborator şi inspecţia tuturor tipurilor de materiale şi produse, cu excepţia analizelor medicale,
7120 -activităţi veterinare,
7500 -activităţi referitoare la sănătatea umană pentru personalul militar aflat în teatrele de operaţiuni,
8422 -activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, stomatologie endodontică şi pediatrică; patologie orală, activităţi ortodontice,
8623 -servicii de consultaţii particulare pentru pacienţi,
862 -analize medicale efectuate de laboratoare ce se afla în afara spitalelor,
8690 -activităţi de transport cu ambulanţele,
8690
-activităţi ale spitalelor pe termen lung sau scurt, adică activităţi medicale, de diagnostic şi de tratament, ale spitalelor generale (de exemplu spitale judeţene şi orăşeneşti, spitale ale organizaţiilor non-profit, spitale universitare, spitale militare şi spitale din penitenciare) şi spitalelor specializate (de exemplu spitale psihiatrice şi de dezintoxicare, spitale pentru boli infecţioase, maternităţi, sanatorii specializate), etc. Activităţile sunt orientate în special către pacienţii internaţi şi sunt efectuate sub directa supraveghere a medicilor şi includ: -servicii ale personalului medical şi paramedical -servicii ale laboratoarelor şi facilităţilor tehnice, inclusiv servicii de radiologie şi anestezie -servicii ale camerelor de urgenţă -asigurarea de servicii în sălile de operaţii, servicii farmaceutice, servicii de asigurare a hranei şi alte servicii de asistenţă spitalicească -servicii ale centrelor de planificare familială care asigură tratamente medicale cum ar fi sterilizare şi întreruperi de sarcină, cu cazare Această clasă exclude: -analize de laborator şi inspecţia tuturor tipurilor de materiale şi produse, cu excepţia analizelor medicale,
7120 -activităţi veterinare,
7500 -activităţi referitoare la sănătatea umană pentru personalul militar aflat în teatrele de operaţiuni,
8422 -activităţi de asistenţă stomatologică de natură generală sau specializată, de exemplu stomatologie, stomatologie endodontică şi pediatrică; patologie orală, activităţi ortodontice,
8623 -servicii de consultaţii particulare pentru pacienţi,
862 -analize medicale efectuate de laboratoare ce se afla în afara spitalelor,
8690 -activităţi de transport cu ambulanţele,
8690
Industrie
Sănătate şi asistenţă socială
SectorActivitati referitoare la sanatatea umana
Obiect activitateActivitati de asistenta spitaliceasca
Informații de contact
AdresaTineretului nr. 15, Piteşti, Argeş
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
693.984
Profit (Lei)
577.206
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 693.984 | 577.206 | 48.101 | 11.476 | 0 | 588.171 | 577.447 | 1 |
| 2024 | 963.204 | 861.460 | 71.788 | 10.386 | 269 | 864.425 | 861.735 | 1 |
| 2023 | 845.916 | 759.870 | 63.323 | 9.879 | 2.158 | 759.907 | 760.110 | 1 |
| 2022 | 1.015.874 | 892.604 | 74.384 | 4.896 | 4.425 | 883.729 | 892.844 | 1 |
| 2021 | 637.785 | 537.789 | 44.816 | 46.486 | 9.192 | 572.605 | 537.989 | 1 |
| 2020 | 343.857 | 258.724 | 21.560 | 58.217 | 35.635 | 357.509 | 337.421 | 1 |
| 2019 | 298.325 | 183.760 | 15.313 | 94.956 | 75.004 | 203.912 | 183.960 | 1 |
| 2018 | 203.734 | 97.602 | 8.134 | 113.015 | 114.373 | 96.368 | 97.802 | 0 |
| 2017 | 220.843 | 180.155 | 15.013 | 35.685 | 31.175 | 184.414 | 180.355 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
83.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Lichiditate curentă
51.25
Viteza rotație active
1.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
83.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.96%
Profit net per salariat
577.206 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 83.17% | 89.44% | 89.83% | 87.87% | 84.32% | 75.24% | 61.6% | 47.91% | 81.58% |
| Marjă profit brut | 85.58% | 91.77% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.96% | 99.97% | 99.97% | 99.97% | 99.96% | 76.68% | 99.89% | 99.8% | 99.89% |
| Profit net per salariat | 577.206 Lei | 861.460 Lei | 759.870 Lei | 892.604 Lei | 537.789 Lei | 258.724 Lei | 183.760 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
242.77 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.18 | 1.11 | 1.11 | 1.14 | 1.1 | 0.87 | 1.07 | 0.97 | 1.02 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 242.77 zile | 241.6 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 693.984 Lei | 963.204 Lei | 845.916 Lei | 1.015.874 Lei | 637.785 Lei | 343.857 Lei | 298.325 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
51.25
Lichiditate imediată
51.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 51.25 | 83.23 | 76.92 | 180.5 | 12.32 | 6.14 | 2.15 | 0.85 | 5.17 |
| Lichiditate imediată | 51.25 | 83.23 | 76.92 | 180.5 | 12.32 | 6.14 | 2.15 | 0.85 | 5.17 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0.03% | 0.28% | 0.5% | 1.58% | 9.06% | 26.89% | 54.27% | 14.46% |
| Pondere active circulante | 100% | 99.97% | 99.72% | 99.5% | 98.42% | 90.94% | 73.11% | 45.73% | 85.54% |
©Firme.ro