Companie
Detalii identificare
Nume firmăSYAA PLUS SRL
Cod unic de înregistrare RO 35745270 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016003186405
EUIDROONRC.J2016003186405
Data înființării03.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaIon Brezoianu nr. 23-25, Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
520.741
Profit (Lei)
264.601
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 520.741 | 264.601 | 22.050 | 293.997 | 0 | 558.898 | 264.901 | 1 |
| 2023 | 73.866 | 1.974 | 165 | 72.845 | 0 | 179.332 | 106.487 | 1 |
| 2022 | 36.091 | 0 | 0 | 45.422 | 0 | 149.934 | 104.512 | 1 |
| 2021 | 234.722 | 192.434 | 16.036 | 51.899 | 0 | 312.570 | 260.671 | 1 |
| 2020 | 283.787 | 253.487 | 21.124 | 26.000 | 0 | 279.788 | 253.788 | 0 |
| 2019 | 61.522 | 54.875 | 4.573 | 61.753 | 0 | 152.753 | 91.000 | 0 |
| 2018 | 172.928 | 162.103 | 13.509 | 47.100 | 0 | 209.542 | 162.442 | 0 |
| 2017 | 138.402 | 41.301 | 3.442 | 5.732 | 0 | 47.334 | 41.602 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
50.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Lichiditate curentă
1.9
Viteza rotație active
0.93
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
50.81%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.89%
Profit net per salariat
264.601 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 50.81% | 2.67% | 0% | 81.98% | 89.32% | 89.2% | 93.74% | 29.84% |
| Marjă profit brut | 52.77% | 5.08% | 0% | 84.62% | 92.14% | 92.2% | 96.74% | 31.39% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.89% | 1.85% | 0% | 73.82% | 99.88% | 60.3% | 99.79% | 99.28% |
| Profit net per salariat | 264.601 Lei | 1.974 Lei | 0 Lei | 192.434 Lei | n/a | n/a | n/a | 41.301 Lei |
Viteza rotație active
0.93
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
308.16 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.93 | 0.41 | 0.24 | 0.75 | 1.01 | 0.4 | 0.83 | 2.92 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 308.16 zile | 562.49 zile | 1178.92 zile | 155.93 zile | 228.58 zile | 533.96 zile | 189.96 zile | 0.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 520.741 Lei | 73.866 Lei | 36.091 Lei | 234.722 Lei | n/a | n/a | n/a | 138.402 Lei |
Lichiditate curentă
1.9
Lichiditate imediată
1.9
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.9 | 2.46 | 3.3 | 6.02 | 10.76 | 2.47 | 4.45 | 8.26 |
| Lichiditate imediată | 1.9 | 2.46 | 3.3 | 6.02 | 10.76 | 2.47 | 4.45 | 8.26 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro