Companie
Detalii identificare
Nume firmăBIOFRUIT GELU SRL
Cod unic de înregistrare35764701 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/687/2016
EUIDROONRC.J35/687/2016
Data înființării07.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
125
Această clasă include:
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
-cultivarea arbuştilor fructiferi şi a căpşunilor -afine -agrişe -căpşuni -coacăze -kiwi -zmeură -alte fructe de tip: căpşuni, fragi, mure, etc. -cultura fructelor pentru seminţe -cultivarea nuciferelor comestibile: -alune -castane -fistic -migdale -nuci -alte nucifere -cultivarea altor pomi şi arbuşti fructiferi Această clasă exclude: -cultivarea nucilor de cocos,
0126
Industrie
Agricultură, silvicultură şi pescuit
SectorAgricultura, vanatoare si servicii anexe
Obiect activitateCultivarea fructelor arbustilor fructiferi, capsunilor, nuciferilor si a altor pomi fructiferi
Informații de contact
AdresaGelu, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
19.035
Profit (Lei)
-37.134
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 19.035 | -37.134 | -3.095 | 619.824 | 749.691 | 19.915 | -368.449 | 1 |
| 2023 | 23.637 | 0 | 0 | 615.346 | 930.589 | 53.036 | -331.315 | 1 |
| 2022 | 14.639 | 0 | 0 | 545.954 | 1.110.732 | 58.917 | -329.904 | 1 |
| 2021 | 6.910 | 0 | 0 | 522.258 | 1.290.874 | 69.143 | -196.531 | 1 |
| 2020 | 5.045 | 0 | 0 | 529.761 | 1.450.441 | 126.915 | -69.645 | 1 |
| 2019 | 5.935 | 2.353 | 196 | 544.526 | 536.046 | 1.189.651 | 3.295 | 1 |
| 2018 | 21.709 | 318 | 27 | 289.697 | 118.406 | 1.352.189 | 942 | 1 |
| 2017 | 21.133 | 170 | 14 | 118.635 | 95.277 | 24.165 | 807 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-195.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.08%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
0.02
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-195.08%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10.08%
Profit net per salariat
-37.134 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -195.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 39.65% | 1.46% | 0.8% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 39.71% | 2.39% | 1.68% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 10.08% | 0% | 0% | 0% | 0% | 71.41% | 33.76% | 21.07% |
| Profit net per salariat | -37.134 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 2.353 Lei | 318 Lei | 170 Lei |
Viteza rotație active
0.02
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.02 | 0.02 | 0.01 | 0.01 | 0 | 0 | 0.01 | 0.18 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 21.87 | 2.35 | 1.03 | 1.8 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 947 zile | 2006.6 zile | 5947.87 zile | 58613.77 zile | 20443.55 zile | 203.42 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 19.035 Lei | 23.637 Lei | 14.639 Lei | 6.910 Lei | 5.045 Lei | 5.935 Lei | 21.709 Lei | 21.133 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
97.41%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.09 | 0.11 | 0.13 | 0.24 | 2.18 | 4.67 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.08 | 0.1 | 0.12 | 0.23 | 2.18 | 4.67 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 97.41% | 94.61% | 94.96% | 94.92% | 91.95% | 31.06% | 8.05% | 79.77% |
| Pondere active circulante | 2.59% | 5.39% | 5.04% | 5.08% | 8.05% | 68.94% | 91.95% | 20.23% |
©Firme.ro