Companie
Detalii identificare
Nume firmăUPHOLSTERY CLEANER S.R.L.
Cod unic de înregistrare35816290 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016001139120
EUIDROONRC.J2016001139120
Data înființării16.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaAgricultorilor nr. 3, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
151.713
Profit (Lei)
29.685
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 151.713 | 29.685 | 2.474 | 67.397 | 79.304 | 59.075 | 72.529 | 1 |
| 2023 | 114.663 | 46.604 | 3.884 | 5.940 | 10.450 | 58.630 | 63.800 | 1 |
| 2022 | 69.209 | 1.684 | 140 | 5.708 | 35.283 | 6.276 | 36.196 | 1 |
| 2021 | 82.663 | 34.272 | 2.856 | 27.916 | 47.208 | 42.720 | 62.335 | 1 |
| 2020 | 87.736 | 47.271 | 3.939 | 2.902 | 15.333 | 43.054 | 55.589 | 1 |
| 2019 | 62.317 | 27.492 | 2.291 | 2.404 | 8.158 | 12.831 | 18.844 | 1 |
| 2018 | 25.316 | 0 | 0 | 8.921 | 0 | 0 | -8.648 | 1 |
| 2017 | 5.130 | 0 | 0 | 6.562 | 0 | 2 | -6.462 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
19.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.93%
Lichiditate curentă
0.88
Viteza rotație active
1.1
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
19.57%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
40.93%
Profit net per salariat
29.685 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 19.57% | 40.64% | 2.43% | 41.46% | 53.88% | 44.12% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 20.44% | 41.89% | 3.3% | 42.37% | 54.81% | 45.1% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 40.93% | 73.05% | 4.65% | 54.98% | 85.04% | 100% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 29.685 Lei | 46.604 Lei | 1.684 Lei | 34.272 Lei | 47.271 Lei | 27.492 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.1
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
1.49 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.1 | 1.66 | 1.67 | 0.92 | 1.5 | 2.97 | 0 | 2565 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1.49 zile | 8.52 zile | 13.32 zile | 4.08 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 151.713 Lei | 114.663 Lei | 69.209 Lei | 82.663 Lei | 87.736 Lei | 62.317 Lei | 25.316 Lei | 5.130 Lei |
Lichiditate curentă
0.88
Lichiditate imediată
0.88
Pondere active imobilizate
57.31%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.88 | 9.87 | 1.1 | 1.53 | 14.84 | 5.34 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 0.88 | 9.87 | 1.1 | 1.53 | 14.84 | 5.34 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 57.31% | 15.13% | 84.9% | 52.5% | 26.26% | 38.87% | 0 | 0% |
| Pondere active circulante | 42.69% | 84.87% | 15.1% | 47.5% | 73.74% | 61.13% | 0 | 100% |
©Firme.ro