Companie
Detalii identificare
Nume firmăREAL IT SRL
Cod unic de înregistrare35848748 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000306013
EUIDROONRC.J2016000306013
Data înființării23.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9511
Această clasă include repararea echipamentului electronic, cum ar fi calculatoarele, maşinile de calculat şi echipamentele periferice. Această clasă include repararea şi întreţinerea de: -calculatoare de birou -calculatoare portabile (laptop-uri) -unităţi de disc magnetic, unităţi optice şi alte dispozitive de stocare -unităţi de disc optic (CD-RW, CD-ROM, DVD-ROM,. DVD-RW) -imprimante -monitoare -tastaturi -mouse-uri, joystick-uri şi accesorii pentru acestea -modemuri interne şi externe -terminale de computer specializate -servere -scanere, inclusiv scanere pentru coduri de bare -cititoare de cartele inteligente (smart card) -căşti pentru simularea realităţii virtuale -proiectoare pentru calculator Această clasă include de asemenea repararea şi întreţinerea de: -terminale pentru calculatoare, cum sunt automatele bancare (ATM); puncte de vânzare (POS), ce operează fără comenzi mecanice -mini-calculatoare portabile (PDA-uri –personal digital asistent) Această clasă exclude: -repararea şi întreţinerea echipamentelor de tip modem,
9512
9512
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea calculatoarelor si a echipamentelor periferice
Informații de contact
AdresaPetrache Poenaru nr. 5, Alba Iulia, Alba
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
245.852
Profit (Lei)
96.499
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 245.852 | 96.499 | 8.042 | 26.105 | 10.384 | 112.421 | 96.700 | 0 |
| 2024 | 165.232 | 49.125 | 4.094 | 4.750 | 14.761 | 47.010 | 57.021 | 0 |
| 2023 | 140.043 | 27.924 | 2.327 | 1.601 | 7.391 | 39.066 | 44.856 | 0 |
| 2022 | 215.629 | 73.129 | 6.094 | 4.695 | 6.005 | 72.019 | 73.329 | 0 |
| 2021 | 205.403 | 88.026 | 7.336 | 10.457 | 2.771 | 240.350 | 232.664 | 0 |
| 2020 | 288.436 | 75.376 | 6.281 | 2.207 | 4.387 | 165.158 | 167.338 | 0 |
| 2019 | 128.951 | 44.907 | 3.742 | 2.130 | 2.472 | 118.289 | 118.631 | 0 |
| 2018 | 151.430 | 44.988 | 3.749 | 1.490 | 588 | 99.526 | 98.624 | 0 |
| 2017 | 178.098 | 41.371 | 3.448 | 4.373 | 1.664 | 62.179 | 53.636 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
39.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.79%
Lichiditate curentă
4.31
Viteza rotație active
2
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
39.25%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.79%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 39.25% | 29.73% | 19.94% | 33.91% | 42.86% | 26.13% | 34.82% | 29.71% | 23.23% |
| Marjă profit brut | 46.72% | 35.38% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.79% | 86.15% | 62.25% | 99.73% | 37.83% | 45.04% | 37.85% | 45.62% | 77.13% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
2
Viteza rotație stocuri
59.34
Durata medie încasare creanțe
77.09 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2 | 2.67 | 3.01 | 2.76 | 0.84 | 1.7 | 1.07 | 1.51 | 2.79 |
| Viteza rotație stocuri | 59.34 | 16.28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 77.09 zile | 28.45 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
4.31
Lichiditate imediată
4.15
Pondere active imobilizate
8.46%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.31 | 9.9 | 24.4 | 15.34 | 22.98 | 74.83 | 55.53 | 66.8 | 14.22 |
| Lichiditate imediată | 4.15 | 7.76 | 24.4 | 15.34 | 22.98 | 74.83 | 55.53 | 66.8 | 14.22 |
| Pondere active imobilizate | 8.46% | 23.9% | 15.91% | 7.7% | 1.14% | 2.59% | 2.05% | 0.59% | 2.61% |
| Pondere active circulante | 91.54% | 76.1% | 84.09% | 92.3% | 98.86% | 97.41% | 97.95% | 99.41% | 97.39% |
©Firme.ro