Companie
Detalii identificare
Nume firmăMARY & VIO ARTISTIC SRL
Cod unic de înregistrare35853132 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ8/680/2016
EUIDROONRC.J8/680/2016
Data înființării23.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7990
Această clasă include:
-alte servicii de rezervare legate de călătorie: -rezervări pentru transport, hoteluri, restaurante, închirieri de maşini, distracţie şi sport etc -activităţi de” time-share” -activităţi de vânzare de bilete pentru evenimente teatrale, sportive şi alte evenimente de distracţie şi amuzament -servicii de asistenţă pentru vizitatori -furnizarea de informaţii de călătorie pentru vizitatori -activităţile ghizilor turistici -activităţi de promovare a turismului Această clasă exclude: -activităţile agenţiilor de turism şi ale tur-opertorilor,
clasele 7911 şi 7912 -organizarea şi managementul evenimentelor cum ar fi şedinţe, convenţii şi conferinţe,
8230
8230
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati ale agentiilor turistice si a tur-operatorilor; alte servicii de rezervare si asistenta turistica
Obiect activitateAlte servicii de rezervare si asistenta turistica
Informații de contact
AdresaNeptun nr. 3, Braşov, Braşov
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
99.650
Profit (Lei)
14.281
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 99.650 | 14.281 | 1.190 | 24.228 | 0 | 2.519 | -21.709 | 0 |
| 2023 | 89.347 | 37.894 | 3.158 | 37.326 | 0 | 1.335 | -35.991 | 1 |
| 2022 | 63.193 | 0 | 0 | 74.915 | 0 | 1.031 | -73.884 | 0 |
| 2021 | 0 | 0 | 0 | 21.854 | 0 | 1.070 | -20.784 | 0 |
| 2020 | 11.740 | 0 | 0 | 3.387 | 0 | 17.577 | 14.190 | 1 |
| 2019 | 45.369 | 4.442 | 370 | 2.752 | 0 | 19.604 | 16.852 | 1 |
| 2018 | 45.910 | 0 | 0 | 29.500 | 0 | 41.910 | 12.410 | 1 |
| 2017 | 40.680 | 4.332 | 361 | 28.502 | 0 | 48.315 | 19.813 | 1 |
Marja profit net
14.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-65.78%
Lichiditate curentă
0.1
Viteza rotație active
39.56
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
14.33%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-65.78%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 14.33% | 42.41% | 0% | 0% | 0% | 9.79% | 0% | 10.65% |
| Marjă profit brut | 15.62% | 42.41% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -65.78% | -105.29% | 0% | 0% | 0% | 26.36% | 0% | 21.86% |
| Profit net per salariat | n/a | 37.894 Lei | n/a | n/a | 0 Lei | 4.442 Lei | 0 Lei | 4.332 Lei |
Viteza rotație active
39.56
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 39.56 | 66.93 | 61.29 | 0 | 0.67 | 2.31 | 1.1 | 0.84 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 2.11 zile | 0 zile | 0 | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | 89.347 Lei | n/a | n/a | 11.740 Lei | 45.369 Lei | 45.910 Lei | 40.680 Lei |
Lichiditate curentă
0.1
Lichiditate imediată