Companie
Detalii identificare
Nume firmăSRA CAFFE & RESTAURANT SRL
Cod unic de înregistrare35865471 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ35/932/2016
EUIDROONRC.J35/932/2016
Data înființării25.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaTudor Vladimirescu nr. 97, Jimbolia, Timiş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
27.208
Profit (Lei)
10.172
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 27.208 | 10.172 | 848 | 94.761 | 0 | 754.851 | 660.090 | 0 |
| 2023 | 4.800 | 4.019 | 335 | 111.422 | 0 | 761.339 | 649.917 | 0 |
| 2022 | 66.626 | 36.929 | 3.077 | 110.643 | 0 | 756.542 | 645.899 | 1 |
| 2021 | 297.150 | 226.987 | 18.916 | 81.003 | 0 | 689.972 | 608.969 | 2 |
| 2020 | 299.000 | 220.385 | 18.365 | 64.899 | 0 | 446.881 | 381.982 | 2 |
| 2019 | 226.869 | 161.706 | 13.476 | 41.861 | 0 | 203.459 | 161.598 | 2 |
| 2017 | 0 | 0 | 0 | 9.516 | 101 | 9.407 | -8 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
37.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.54%
Lichiditate curentă
7.97
Viteza rotație active
0.04
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
37.39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1.54%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 37.39% | 83.73% | 55.43% | 76.39% | 73.71% | 71.28% | 0% |
| Marjă profit brut | 43.67% | 98.73% | 58.24% | 77.37% | 74.68% | 72.28% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 1.54% | 0.62% | 5.72% | 37.27% | 57.7% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 36.929 Lei | 113.494 Lei | 110.193 Lei | 80.853 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0.04
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
9952.45 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.04 | 0.01 | 0.09 | 0.43 | 0.67 | 1.12 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0.57 | 7.93 | 35.38 | 35.6 | 27.01 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 9952.45 zile | 56272.96 zile | 4054.13 zile | 835.3 zile | 496.71 zile | 243.33 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 66.626 Lei | 148.575 Lei | 149.500 Lei | 113.435 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
7.97
Lichiditate imediată
7.97
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 7.97 | 6.83 | 6.84 | 8.52 | 6.89 | 4.86 | 0.99 |
| Lichiditate imediată | 7.97 | 6.76 | 6.76 | 8.41 | 6.76 | 4.66 | 0.11 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 1.06% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 98.94% |
©Firme.ro