Companie
Detalii identificare
Nume firmăIONY & GABY SRL
Cod unic de înregistrare35877425 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000204526
EUIDROONRC.J2016000204526
Data înființării29.03.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4671
Această clasă include:
-comerţul cu ridicata al combustibililor, uleiurilor, lubrifianţilor şi produselor petroliere cum ar fi: -mangal, cărbune, cocs, combustibil lemnos, naftalină -ţiţei, petrol brut, motorină, benzina, păcură, ulei pentru încălzire, petrol lampant -gaze de petrol lichefiate, butan şi propan -ulei lubrifiant, produse petroliere rafinate
-comerţul cu ridicata al combustibililor, uleiurilor, lubrifianţilor şi produselor petroliere cum ar fi: -mangal, cărbune, cocs, combustibil lemnos, naftalină -ţiţei, petrol brut, motorină, benzina, păcură, ulei pentru încălzire, petrol lampant -gaze de petrol lichefiate, butan şi propan -ulei lubrifiant, produse petroliere rafinate
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi si gazosi si al produselor derivate
Informații de contact
AdresaLeandrului nr. 13, Daia, Giurgiu
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
172.062
Profit (Lei)
-4.454
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172.062 | -4.454 | -371 | 74.596 | 162.117 | 39.354 | 126.875 | 1 |
| 2023 | 262.168 | 5.977 | 498 | 74.377 | 180.033 | 25.673 | 131.329 | 1 |
| 2022 | 145.493 | 25.068 | 2.089 | 7.290 | 1.667 | 130.974 | 125.351 | 1 |
| 2021 | 76.651 | 10.849 | 904 | 2.327 | 2.917 | 99.693 | 100.283 | 1 |
| 2020 | 39.126 | 8.777 | 731 | 726 | 4.167 | 85.994 | 89.435 | 1 |
| 2019 | 43.649 | 9.392 | 783 | 1.293 | 0 | 81.951 | 80.658 | 1 |
| 2018 | 15.832 | 6.943 | 579 | 1.128 | 0 | 72.394 | 71.266 | 1 |
| 2017 | 120.323 | 61.117 | 5.093 | 878 | 0 | 85.201 | 84.323 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-2.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.51%
Lichiditate curentă
0.53
Viteza rotație active
0.85
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-2.59%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-3.51%
Profit net per salariat
-4.454 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -2.59% | 2.28% | 17.23% | 14.15% | 22.43% | 21.52% | 43.85% | 50.79% |
| Marjă profit brut | 0% | 3.01% | 19.93% | 16.88% | 25.25% | 24.52% | 46.85% | 53.95% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -3.51% | 4.55% | 20% | 10.82% | 9.81% | 11.64% | 9.74% | 72.48% |
| Profit net per salariat | -4.454 Lei | 5.977 Lei | 25.068 Lei | 10.849 Lei | 8.777 Lei | 9.392 Lei | 6.943 Lei | 61.117 Lei |
Viteza rotație active
0.85
Viteza rotație stocuri
4.85
Durata medie încasare creanțe
6.35 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.85 | 1.27 | 1.1 | 0.75 | 0.43 | 0.53 | 0.22 | 1.41 |
| Viteza rotație stocuri | 4.85 | 30.64 | 12.15 | 139.37 | 3.61 | 6.33 | 3.97 | 11.61 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.35 zile | 0.83 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 2.05 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 172.062 Lei | 262.168 Lei | 145.493 Lei | 76.651 Lei | 39.126 Lei | 43.649 Lei | 15.832 Lei | 120.323 Lei |
Lichiditate curentă
0.53
Lichiditate imediată
0.05
Pondere active imobilizate
80.47%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.53 | 0.35 | 17.97 | 42.84 | 118.45 | 63.38 | 64.18 | 97.04 |
| Lichiditate imediată | 0.05 | 0.23 | 16.32 | 42.61 | 103.53 | 58.04 | 60.65 | 85.23 |
| Pondere active imobilizate | 80.47% | 87.52% | 1.26% | 2.84% | 4.62% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 19.53% | 12.48% | 98.74% | 97.16% | 95.38% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro