Companie
Detalii identificare
Nume firmăMAGIC HOUSE EB S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 35935127 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000766057
EUIDROONRC.J2016000766057
Data înființării08.04.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9001
Această clasă include:
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
- producţia de spectacole teatrale, concerte şi spectacole de operă sau balet, în direct precum şi alte producţii scenice: -activităţi ale grupurilor sau companiilor artistice, circurilor, orchestrelor sau formaţiilor muzicale -activităţi ale artiştilor individuali cum ar fi actori, dansatori, muzicieni, recitatori sau crainici Această clasă exclude: -activităţi ale personalului teatral sau activităţi ale agenţilor sau agenţiilor artistice,
7490 -activităţi de casting,
7810
Industrie
Activităţi de spectacole, culturale şi recreative
SectorActivitati de creatie si interpretare artistica
Obiect activitateActivitati de interpretare artistica (spectacole)
Informații de contact
AdresaTrandafirilor nr. 5, Oradea, Bihor
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
299.497
Profit (Lei)
-40.732
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 299.497 | -40.732 | -3.394 | 177.184 | 113.341 | 216.522 | 147.668 | 1 |
| 2023 | 370.972 | 35.424 | 2.952 | 57.028 | 23.390 | 218.586 | 188.400 | 1 |
| 2022 | 291.827 | 38.285 | 3.190 | 65.336 | 29.532 | 187.594 | 152.976 | 1 |
| 2021 | 271.996 | 26.934 | 2.245 | 44.585 | 24.556 | 133.758 | 114.691 | 1 |
| 2020 | 199.153 | 52.003 | 4.334 | 28.284 | 24.479 | 118.605 | 115.357 | 1 |
| 2019 | 144.705 | 11.708 | 976 | 29.067 | 18.180 | 73.896 | 63.354 | 1 |
| 2018 | 146.609 | 8.550 | 713 | 30.059 | 16.792 | 64.417 | 51.645 | 1 |
| 2017 | 121.071 | 31.449 | 2.621 | 9.887 | 16.683 | 36.077 | 43.095 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-13.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-27.58%
Lichiditate curentă
1.22
Viteza rotație active
0.91
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-13.6%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-27.58%
Profit net per salariat
-40.732 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -13.6% | 9.55% | 13.12% | 9.9% | 26.11% | 8.09% | 5.83% | 25.98% |
| Marjă profit brut | 0% | 10.4% | 14.69% | 10.7% | 27.02% | 9.1% | 6.83% | 28.41% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -27.58% | 18.8% | 25.03% | 23.48% | 45.08% | 18.48% | 16.56% | 72.98% |
| Profit net per salariat | -40.732 Lei | 35.424 Lei | 38.285 Lei | 26.934 Lei | 52.003 Lei | 11.708 Lei | 8.550 Lei | 31.449 Lei |
Viteza rotație active
0.91
Viteza rotație stocuri
1.57
Durata medie încasare creanțe
17.19 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.91 | 1.53 | 1.34 | 1.72 | 1.39 | 1.57 | 1.81 | 2.29 |
| Viteza rotație stocuri | 1.57 | 1.99 | 1.62 | 2.26 | 3.16 | 4.51 | 6.9 | 6.32 |
| Durata medie încasare creanțe | 17.19 zile | 8.42 zile | 6.58 zile | 3.74 zile | 12.45 zile | 18.83 zile | 14.55 zile | 2.71 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 299.497 Lei | 370.972 Lei | 291.827 Lei | 271.996 Lei | 199.153 Lei | 144.705 Lei | 146.609 Lei | 121.071 Lei |
Lichiditate curentă
1.22
Lichiditate imediată
0.14
Pondere active imobilizate
34.36%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.22 | 3.83 | 2.87 | 3 | 4.19 | 2.54 | 2.14 | 3.65 |
| Lichiditate imediată | 0.14 | 0.57 | 0.11 | 0.3 | 1.97 | 1.44 | 1.44 | 1.71 |
| Pondere active imobilizate | 34.36% | 9.67% | 13.6% | 15.51% | 17.11% | 19.74% | 20.68% | 31.62% |
| Pondere active circulante | 65.64% | 90.33% | 86.4% | 84.49% | 82.89% | 80.26% | 79.32% | 68.38% |
©Firme.ro
