Companie
Detalii identificare
Nume firmăB.R. & B.V. PROCONSTRUCT SRL
Cod unic de înregistrare35950127 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ24/521/2016
EUIDROONRC.J24/521/2016
Data înființării12.04.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaNucului nr. 2, Seini, Maramureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
59.930
Profit (Lei)
-33.014
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 59.930 | -33.014 | -2.751 | 129.410 | 4.704 | 98.989 | -25.717 | 1 |
| 2023 | 74.672 | 1.205 | 100 | 88.215 | 504 | 95.008 | 7.297 | 1 |
| 2022 | 49.950 | 5.645 | 470 | 38.515 | 1.839 | 42.768 | 6.092 | 1 |
| 2021 | 50.986 | 16.145 | 1.345 | 30.758 | 3.926 | 27.279 | 447 | 1 |
| 2020 | 12.925 | 0 | 0 | 24.093 | 4.890 | 3.505 | -15.698 | 1 |
| 2019 | 25.484 | 2.104 | 175 | 4.937 | 2.450 | 417 | -2.070 | 1 |
| 2018 | 8.605 | 0 | 0 | 7.120 | 504 | 2.442 | -4.174 | 1 |
| 2017 | 24.250 | 7.009 | 584 | 1.057 | 1.221 | 4.141 | 4.305 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-55.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Lichiditate curentă
0.76
Viteza rotație active
0.58
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-55.09%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
100%
Profit net per salariat
-33.014 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -55.09% | 1.61% | 11.3% | 31.67% | 0% | 8.26% | 0% | 28.9% |
| Marjă profit brut | 0% | 2.57% | 14.24% | 34.67% | 0% | 11.26% | 0% | 31.91% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 100% | 16.51% | 92.66% | 100% | 0% | -101.64% | 0% | 100% |
| Profit net per salariat | -33.014 Lei | 1.205 Lei | 5.645 Lei | 16.145 Lei | 0 Lei | 2.104 Lei | 0 Lei | 7.009 Lei |
Viteza rotație active
0.58
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.58 | 0.78 | 1.12 | 1.63 | 1.54 | 8.89 | 2.92 | 4.52 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 95.65 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 59.930 Lei | 74.672 Lei | 49.950 Lei | 50.986 Lei | 12.925 Lei | 25.484 Lei | 8.605 Lei | 24.250 Lei |
Lichiditate curentă
0.76
Lichiditate imediată
0.76
Pondere active imobilizate
4.54%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.76 | 1.08 | 1.11 | 0.89 | 0.15 | 0.08 | 0.34 | 3.92 |
| Lichiditate imediată | 0.76 | 1.08 | 1.11 | 0.89 | 0.15 | 0.08 | 0.34 | 3.92 |
| Pondere active imobilizate | 4.54% | 0.53% | 4.12% | 12.58% | 58.25% | 85.46% | 17.11% | 22.77% |
| Pondere active circulante | 95.46% | 99.47% | 95.88% | 87.42% | 41.75% | 14.54% | 82.89% | 77.23% |
©Firme.ro