Companie
Detalii identificare
Nume firmăMOTORMANIA RENT A CAR SRL
Cod unic de înregistrare35959339 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000781290
EUIDROONRC.J2016000781290
Data înființării14.04.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7711
Această clasă include:
-servicii de închiriere şi leasing operaţional pentru următoarele tipuri de vehicule: -autoturisme şi alte autovehicule rutiere uşoare fără şofer (sub 3,5 tone) Această clasă exclude: -închirierea sau leasing-ul autoturismelor sau autovehiculelor rutiere uşoare cu şofer,
4939
4939
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de inchiriere si leasing
Obiect activitateActivitati de inchiriere si leasing cu autoturisme si autovehicule rutiere usoare
Informații de contact
AdresaBlejoi nr. 823L, Blejoi, Prahova
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-1.173
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -1.173 | -98 | 8.936 | 0 | 223.407 | 214.471 | 0 |
| 2024 | 99.308 | 39.459 | 3.288 | 10.171 | 0 | 225.815 | 215.644 | 1 |
| 2023 | 285.772 | 114.481 | 9.540 | 38.864 | 0 | 263.963 | 225.099 | 1 |
| 2022 | 103.686 | 33.263 | 2.772 | 101.301 | 0 | 211.919 | 110.618 | 1 |
| 2021 | 127.908 | 55.566 | 4.631 | 123.483 | 0 | 200.838 | 77.355 | 1 |
| 2020 | 173.443 | 128.739 | 10.728 | 188.602 | 0 | 210.390 | 21.788 | 1 |
| 2019 | 299.715 | 45.380 | 3.782 | 402.693 | 83.885 | 211.858 | -106.950 | 1 |
| 2018 | 253.590 | 77 | 6 | 490.193 | 234.185 | 105.611 | -152.330 | 1 |
| 2017 | 330.938 | 0 | 0 | 622.945 | 385.025 | 87.446 | -152.407 | 1 |
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.55%
Lichiditate curentă
25
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-0.55%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | 39.73% | 40.06% | 32.08% | 43.44% | 74.23% | 15.14% | 0.03% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 48.58% | 40.89% | 33.06% | 44.34% | 75.67% | 17.95% | 1.63% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -0.55% | 18.3% | 50.86% | 30.07% | 71.83% | 100% | -42.43% | -0.05% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | 39.459 Lei | 114.481 Lei | 33.263 Lei | 55.566 Lei | 128.739 Lei | 45.380 Lei | 77 Lei | 0 Lei |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.44 | 1.08 | 0.49 | 0.64 | 0.82 | 1.01 | 0.75 | 0.7 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 813.33 zile | 294.88 zile | 709.42 zile | 521.02 zile | 398.2 zile | 204.94 zile | 141.7 zile | 78.25 zile |