Companie
Detalii identificare
Nume firmăPLAYMAKER JUNIOR SRL
Cod unic de înregistrare RO 35987860 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1640/2016
EUIDROONRC.J12/1640/2016
Data înființării20.04.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4799
Această clasă include:
-comerţul cu amănuntul al oricărui tip de produs, în orice mod care nu este inclus în clasele precedente: -prin vânzări directe sau prin intermediul comis-voiajorilor -prin intermediul automatelor de vândut produse etc. -comerţul direct cu combustibil (ulei pentru încălzit, lemne de foc etc.), livrate la domiciliul clienţilor -activităţi de licitaţii desfăşurate în afara caselor de licitaţii (cu amănuntul) -comerţul cu amănuntul prin comisionari (în afara magazinelor)
-comerţul cu amănuntul al oricărui tip de produs, în orice mod care nu este inclus în clasele precedente: -prin vânzări directe sau prin intermediul comis-voiajorilor -prin intermediul automatelor de vândut produse etc. -comerţul direct cu combustibil (ulei pentru încălzit, lemne de foc etc.), livrate la domiciliul clienţilor -activităţi de licitaţii desfăşurate în afara caselor de licitaţii (cu amănuntul) -comerţul cu amănuntul prin comisionari (în afara magazinelor)
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu amanuntul, cu exceptia autovehiculelor si motocicletelor
Obiect activitateComert cu amanuntul efectuat in afara magazinelor, standurilor, chioscurilor si pietelor
Informații de contact
AdresaCăpuşu Mare nr. 269 A, Căpusu Mare, Cluj
Telefon
Social Media
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
4.705.004
Profit (Lei)
604.574
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.705.004 | 604.574 | 50.381 | 357.882 | 122.454 | 1.142.933 | 907.505 | 1 |
| 2023 | 4.420.058 | 646.497 | 53.875 | 484.077 | 230.121 | 1.317.898 | 1.063.942 | 1 |
| 2022 | 3.131.589 | 570.107 | 47.509 | 605.089 | 291.722 | 902.436 | 589.069 | 1 |
| 2021 | 2.273.167 | 333.719 | 27.810 | 981.212 | 346.377 | 968.797 | 333.962 | 1 |
| 2020 | 1.712.661 | 185.010 | 15.418 | 1.108.429 | 24.293 | 1.433.409 | 349.273 | 1 |
| 2019 | 835.091 | 100.387 | 8.366 | 200.362 | 0 | 364.626 | 164.264 | 1 |
| 2018 | 206.772 | 53.861 | 4.488 | 150.930 | 0 | 214.807 | 63.877 | 0 |
| 2017 | 34.250 | 9.816 | 818 | 185.937 | 0 | 195.953 | 10.016 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
12.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.62%
Lichiditate curentă
3.19
Viteza rotație active
3.72
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
12.85%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.62%
Profit net per salariat
604.574 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 12.85% | 14.63% | 18.21% | 14.68% | 10.8% | 12.02% | 26.05% | 28.66% |
| Marjă profit brut | 14.98% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.62% | 60.76% | 96.78% | 99.93% | 52.97% | 61.11% | 84.32% | 98% |
| Profit net per salariat | 604.574 Lei | 646.497 Lei | 570.107 Lei | 333.719 Lei | 185.010 Lei | 100.387 Lei | n/a | n/a |
Viteza rotație active
3.72
Viteza rotație stocuri
4.95
Durata medie încasare creanțe
6.44 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.72 | 2.86 | 2.62 | 1.73 | 1.17 | 2.29 | 0.96 | 0.17 |
| Viteza rotație stocuri | 4.95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 6.44 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 4.705.004 Lei | 4.420.058 Lei | 3.131.589 Lei | 2.273.167 Lei | 1.712.661 Lei | 835.091 Lei | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
3.19
Lichiditate imediată
0.54
Pondere active imobilizate
9.68%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 3.19 | 2.72 | 1.49 | 0.99 | 1.29 | 1.82 | 1.42 | 1.05 |
| Lichiditate imediată | 0.54 | 2.72 | 1.49 | 0.99 | 1.29 | 1.82 | 1.42 | 1.05 |
| Pondere active imobilizate | 9.68% | 14.87% | 24.43% | 26.34% | 1.67% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 90.32% | 85.13% | 75.57% | 73.66% | 98.33% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro
Personal cheie
Sumar
1
Persoane
Xxxx Xxxxxx
Xxxx Xxxxxx
Departament:
-
Email:
Xxxx*xxxxxx*Xxxxxxxxxx*xx
7 surse
