Companie
Detalii identificare
Nume firmăELECTROCONSTRUCŢIA ELCO CLUJ S.R.L.
Cod unic de înregistrare36018068 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016001743121
EUIDROONRC.J2016001743121
Data înființării27.04.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4321
Această clasă include lucrările de instalaţii electrice în toate tipurile de clădiri şi lucrarile de geniu civil : -instalaţii (cablaje) electrice şi de armături electrice -instalaţii (cablaje) pentru telecomunicaţii -instalaţii (cablaje) pentru reţele de calculatoare şi televiziune prin cablu, inclusiv cu fibre optice -antene satelit -sisteme de iluminat -alarme de semnalizare a incendiilor -alarme antiefracţie -iluminat stradal şi semnalizatoare electrice -sisteme de iluminat al pistelor din aeroporturi
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Această clasă include de asemenea:
-conectarea (racordarea) aparatelor electrice şi a echipamentului casnic, inclusiv sisteme de încălzire prin pardoseli Această clasă exclude: -construcţia liniilor de comunicaţii şi de transport a energiei electrice,
4222 -monitorizarea şi supravegherea de la distanţă a sistemelor electronice de securitate, cum ar fi alarme antiefracţie şi alarme de semnalizare a incendiilor, inclusiv instalarea şi întreţinerea acestora,
8020
Industrie
Construcţii
SectorLucrari speciale de constructii
Obiect activitateLucrari de instalatii electrice
Informații de contact
AdresaCloşca nr. 63C, Sat Floreşti | Comuna Floreşti, Cluj
Telefon
Website
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
142.663
Profit (Lei)
120.080
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 142.663 | 120.080 | 10.007 | 772 | 0 | 159.557 | 158.785 | 0 |
| 2023 | 34.508 | 25.544 | 2.129 | 2.281 | 0 | 40.986 | 38.705 | 0 |
| 2022 | 19.983 | 15.034 | 1.253 | 600 | 717 | 13.043 | 13.160 | 0 |
| 2021 | 1.400 | 0 | 0 | 8.543 | 1.499 | 5.170 | -1.874 | 0 |
| 2020 | 0 | -1.202 | -100 | 0 | 2.282 | 113.721 | 116.003 | 0 |
| 2019 | 0 | -1.670 | -139 | 0 | 3.064 | 114.141 | 117.205 | 0 |
| 2018 | 122.641 | 77.665 | 6.472 | 2.888 | 0 | 121.763 | 118.875 | 0 |
| 2017 | 6.250 | 0 | 0 | 3.215 | 0 | 44.425 | 41.210 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
84.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.62%
Lichiditate curentă
206.68
Viteza rotație active
0.89
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
84.17%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
75.62%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 84.17% | 74.02% | 75.23% | 0% | 0% | 0% | 63.33% | 0% |
| Marjă profit brut | 97.96% | 86.97% | 78.24% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 75.62% | 66% | 100% | 0% | -1.04% | -1.42% | 65.33% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
0.89
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
389.73 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.89 | 0.84 | 1.45 | 0.21 | 0 | 0 | 1.01 | 0.14 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 389.73 zile | 396.4 zile | 231.55 zile | 126.97 zile | 0 | 0 | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
206.68
Lichiditate imediată
206.68
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 206.68 | 17.97 | 21.74 | 0.61 | 0 | 0 | 42.16 | 13.82 |
| Lichiditate imediată | 206.68 | 17.97 | 21.74 | 0.61 | 0 | 0 | 42.16 | 13.82 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 5.21% | 22.48% | 1.97% | 2.61% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 94.79% | 77.52% | 98.03% | 97.39% | 100% | 100% |
©Firme.ro