Companie
Detalii identificare
Nume firmăTAO ARHITECTURA S.R.L.
Cod unic de înregistrare36043800 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ12/1844/2016
EUIDROONRC.J12/1844/2016
Data înființării05.05.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
7111
Această clasă include:
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
-consultanţă pentru activităţi de arhitectură: -planuri şi proiecte pentru clădiri -planuri de urbanism şi amenajarea teritoriului Această clasă exclude: -activităţi de consultanţă în informatică,
6202; 6209 -decoraţiuni interioare,
7410
Industrie
Activităţi profesionale, ştiinţifice şi tehnice
SectorActivitati de arhitectura si inginerie; activitati de testari si analiza tehnica
Obiect activitateActivitati de arhitectura
Informații de contact
AdresaConstantin Brâncoveanu nr. 15, Cluj-Napoca, Cluj
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
89.728
Profit (Lei)
25.437
Număr angajați
1
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 89.728 | 25.437 | 2.120 | 10.618 | 3 | 48.722 | 38.107 | 1 |
| 2023 | 78.871 | 21.863 | 1.822 | 36.397 | 3 | 49.065 | 12.671 | 1 |
| 2022 | 40.667 | 17.695 | 1.475 | 43.272 | 0 | 35.606 | -7.666 | 1 |
| 2021 | 9.789 | 0 | 0 | 26.191 | 0 | 830 | -25.361 | 1 |
| 2020 | 0 | 0 | 0 | 35.139 | 0 | 10.943 | -24.196 | 1 |
| 2019 | 0 | -3.203 | -267 | 0 | 0 | 17.578 | 17.578 | 1 |
| 2018 | 0 | -13.822 | -1.152 | 0 | 0 | 20.781 | 20.781 | 1 |
| 2017 | 0 | -100.568 | -8.381 | 0 | 0 | 34.403 | 34.403 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
28.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.75%
Lichiditate curentă
4.59
Viteza rotație active
1.84
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
28.35%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
66.75%
Profit net per salariat
25.437 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 28.35% | 27.72% | 43.51% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 29.33% | 28.7% | 45.02% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 66.75% | 100% | -230.82% | 0% | 0% | -18.22% | -66.51% | -292.32% |
| Profit net per salariat | 25.437 Lei | 21.863 Lei | 17.695 Lei | 0 Lei | 0 Lei | -3.203 Lei | -13.822 Lei | -100.568 Lei |
Viteza rotație active
1.84
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
62.36 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.84 | 1.61 | 1.14 | 11.79 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 62.36 zile | 147.84 zile | 106.17 zile | 0.34 zile | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | 89.728 Lei | 78.871 Lei | 40.667 Lei | 9.789 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Lichiditate curentă
4.59
Lichiditate imediată
4.59
Pondere active imobilizate
0.01%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.59 | 1.35 | 0.82 | 0.03 | 0.31 | 0 | 0 | 0 |
| Lichiditate imediată | 4.59 | 1.35 | 0.82 | 0.03 | 0.31 | 0 | 0 | 0 |
| Pondere active imobilizate | 0.01% | 0.01% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 99.99% | 99.99% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro