Companie
Detalii identificare
Nume firmăTRAINMODE SRL
Cod unic de înregistrare36070163 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ23/2039/2016
EUIDROONRC.J23/2039/2016
Data înființării12.05.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8559
Această clasă include:
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
-învăţământul care nu poate fi încadrat într-unul din clasele CAEN 8510-8553 -servicii ale conducătorilor academici -centre de învăţământ ce oferă cursuri terapeutice -cursuri de verificare a cunoştinţelor profesionale -pregătirea în domeniul limbilor străine şi al dobândirii abilităţilor de conversaţie -instruirea în domeniul calculatoarelor -instruire de religie
Această clasă include de asemenea:
-pregătirea salvamarilor şi a salvamontiştilor -instruirea în metode de supravieţuire -instruirea în oratorie -instruirea în citire rapidă, citire inversă, etc. Această clasă exclude: -programe de alfabetizare pentru adulţi,
8520 -învăţământul secundar general,
8531 -învăţământul secundar tehnic şi profesional,
8532 -învăţământul superior,
854
Industrie
învăţământ
Sectorinvatamant
Obiect activitateAlte forme de invatamant n.c.a.
Informații de contact
AdresaIon Creangă nr. 4, Berceni, Ilfov
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
0
Profit (Lei)
-3.151
Număr angajați
0
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 | -3.151 | -263 | 4.346 | 976 | 17.539 | 14.169 | 0 |
| 2024 | 995 | -14.013 | -1.168 | 3.073 | 2.110 | 18.283 | 17.320 | 0 |
| 2023 | 21.688 | 0 | 0 | 12.033 | 4.193 | 39.173 | 31.333 | 0 |
| 2022 | 19.297 | 0 | 0 | 16.299 | 12.987 | 47.049 | 43.952 | 0 |
| 2021 | 260.677 | 110.841 | 9.237 | 11.674 | 13.985 | 179.532 | 181.843 | 0 |
| 2020 | 254.649 | 70.759 | 5.897 | 13.416 | 15.050 | 69.067 | 71.001 | 1 |
| 2019 | 64.490 | 21.879 | 1.823 | 8.383 | 4.166 | 27.764 | 23.547 | 0 |
| 2018 | 26.192 | 13.606 | 1.134 | 11.150 | 0 | 12.818 | 1.668 | 1 |
| 2017 | 13.996 | 0 | 0 | 15.372 | 142 | 3.292 | -11.938 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
n/a
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22.24%
Lichiditate curentă
4.04
Viteza rotație active
0
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
0%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-22.24%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 0% | -1408.34% | 0% | 0% | 42.52% | 27.79% | 33.93% | 51.95% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 45.1% | 29.41% | 34.93% | 53.35% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -22.24% | -80.91% | 0% | 0% | 60.95% | 99.66% | 92.92% | 100% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 70.759 Lei | n/a | 13.606 Lei | n/a |
Viteza rotație active
0
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
0
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0 | 0.05 | 0.5 | 0.32 | 1.35 | 3.03 | 2.02 | 2.04 | 4.08 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 | 22.74 zile | 208.99 zile | 54.55 zile | 15.32 zile | 3.23 zile | 0 zile | 83.61 zile | 83.82 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | 254.649 Lei | n/a | 26.192 Lei | n/a |
Lichiditate curentă
4.04
Lichiditate imediată
4.04
Pondere active imobilizate
5.27%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4.04 | 5.95 | 3.26 | 2.89 | 15.38 | 5.15 | 3.31 | 1.15 | 0.21 |
| Lichiditate imediată | 4.04 | 5.95 | 3.26 | 2.89 | 15.38 | 5.15 | 3.31 | 1.15 | 0.21 |
| Pondere active imobilizate | 5.27% | 10.35% | 9.67% | 21.63% | 7.23% | 17.89% | 13.05% | 0% | 4.14% |
| Pondere active circulante | 94.73% | 89.65% | 90.33% | 78.37% | 92.77% | 82.11% | 86.95% | 100% | 95.86% |
©Firme.ro