Companie
Detalii identificare
Nume firmăACE CROITORIE SRL
Cod unic de înregistrare RO 36074807 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016006826409
EUIDROONRC.J2016006826409
Data înființării12.05.2016 - 10 ani
Domeniu de activitate
CAEN
1413
Această clasă include:
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
-fabricarea altor confecţii din materiale ţesute, tricotate sau croşetate, materiale neţesute etc., pentru bărbaţi, femei şi copii: -haine, costume, compleuri, jachete, pantaloni, fuste, etc.
Această clasă include de asemenea:
-croitoria la comandă -fabricarea unor părţi ale produselor enumerate anterior Această clasă exclude: -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din blană (cu excepţia articolelor pentru acoperit capul),
1420 -fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din cauciuc sau materiale plastice neasamblate prin cusături, ci prin lipire,
2219, 2229 -fabricarea îmbrăcămintei din material ignifug si a îmbrăcămintei de protecţie,
3299 -repararea articolelor de îmbrăcăminte,
9529
Industrie
Industria prelucrătoare
SectorFabricarea articolelor de imbracaminte
Obiect activitateFabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Informații de contact
AdresaLipăneşti nr. 6, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
209.967
Profit (Lei)
57.903
Număr angajați
2
Vechime
10 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 209.967 | 57.903 | 4.825 | 146.424 | 125.667 | 98.247 | -9.350 | 2 |
| 2023 | 176.230 | 0 | 0 | 161.083 | 183.667 | 40.129 | -67.253 | 3 |
| 2022 | 383.206 | 22.272 | 1.856 | 152.872 | 243.909 | 15.003 | -66.846 | 7 |
| 2021 | 306.009 | 0 | 0 | 207.616 | 315.672 | 24.922 | -89.118 | 7 |
| 2020 | 262.055 | 0 | 0 | 184.546 | 397.293 | 25.396 | -40.157 | 8 |
| 2019 | 305.184 | 36.304 | 3.025 | 185.077 | 523.117 | 62.501 | 36.547 | 6 |
| 2018 | 79.266 | 9.960 | 830 | 4.414 | 0 | 14.615 | 10.201 | 2 |
| 2017 | 89.850 | 19.869 | 1.656 | 4.098 | 0 | 20.599 | 16.501 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
27.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-619.28%
Lichiditate curentă
0.67
Viteza rotație active
0.94
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
27.58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-619.28%
Profit net per salariat
28.952 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 27.58% | 0% | 5.81% | 0% | 0% | 11.9% | 12.57% | 22.11% |
| Marjă profit brut | 28.58% | 0.77% | 6.81% | 0% | 0% | 12.9% | 13.55% | 23.11% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -619.28% | 0% | -33.32% | 0% | 0% | 99.34% | 97.64% | 100% |
| Profit net per salariat | 28.952 Lei | 0 Lei | 3.182 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 6.051 Lei | 4.980 Lei | 9.935 Lei |
Viteza rotație active
0.94
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
107.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.94 | 0.79 | 1.48 | 0.9 | 0.62 | 0.52 | 5.42 | 4.36 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 107.6 zile | 77.62 zile | 13.22 zile | 24.67 zile | 34.66 zile | 73.22 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 104.984 Lei | 58.743 Lei | 54.744 Lei | 43.716 Lei | 32.757 Lei | 50.864 Lei | 39.633 Lei | 44.925 Lei |
Lichiditate curentă
0.67
Lichiditate imediată
0.67
Pondere active imobilizate
56.12%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.67 | 0.25 | 0.1 | 0.12 | 0.14 | 0.34 | 3.31 | 5.03 |
| Lichiditate imediată | 0.67 | 0.25 | 0.1 | 0.12 | 0.14 | 0.34 | 3.31 | 5.03 |
| Pondere active imobilizate | 56.12% | 82.07% | 94.21% | 92.68% | 93.99% | 89.33% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 43.88% | 17.93% | 5.79% | 7.32% | 6.01% | 10.67% | 100% | 100% |
©Firme.ro