Companie
Detalii identificare
Nume firmăRAMGECOR-LAZ SRL
Cod unic de înregistrare36132240 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ17/846/2016
EUIDROONRC.J17/846/2016
Data înființării26.05.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
5630
Această clasă include activitatea de pregătire şi servire a băuturilor pentru consumul imediat în incintă . Această clasă include:
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
-baruri -bodegi -saloane de servit cocktail-uri -discoteci (unde servirea băuturilor este predominantă) -berării -cafenele -baruri care servesc sucuri de fructe -standuri mobile de vânzare a băuturilor Această clasă exclude: -comerţul băuturilor ambalate/preparate,
47 -comerţ cu amănuntul al băuturilor prin intermediul automatelor,
4799 -activitatea discotecilor şi a ringurilor de dans fără servire de băuturi,
9329
Industrie
Hoteluri şi restaurante
SectorRestaurante si alte activitati de servicii de alimentatie
Obiect activitateBaruri si alte activitati de servire a bauturilor
Informații de contact
AdresaMorii nr. 9, Bereşti-Meria, Galaţi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
156.251
Profit (Lei)
17.545
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 156.251 | 17.545 | 1.462 | 204.329 | 0 | 85.754 | -118.575 | 0 |
| 2024 | 190.842 | -49.207 | -4.101 | 205.037 | 0 | 68.918 | -136.119 | 0 |
| 2023 | 184.774 | 0 | 0 | 202.095 | 0 | 115.183 | -86.912 | 0 |
| 2022 | 178.049 | 0 | 0 | 192.119 | 0 | 136.862 | -55.257 | 1 |
| 2021 | 236.065 | 5.546 | 462 | 155.205 | 0 | 105.910 | -49.295 | 1 |
| 2020 | 140.845 | 0 | 0 | 124.462 | 0 | 69.622 | -54.840 | 1 |
| 2019 | 142.527 | 0 | 0 | 99.591 | 0 | 46.448 | -53.143 | 1 |
| 2018 | 117.667 | 0 | 0 | 71.517 | 0 | 24.802 | -46.715 | 1 |
| 2017 | 91.625 | 0 | 0 | 45.994 | 0 | 11.726 | -34.268 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
11.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.8%
Lichiditate curentă
0.42
Viteza rotație active
1.82
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
11.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-14.8%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 11.23% | -25.78% | 0% | 0% | 2.35% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 13.52% | 0% | 0% | 0% | 3.35% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -14.8% | 36.15% | 0% | 0% | -11.25% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | 0 Lei | 5.546 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
1.82
Viteza rotație stocuri
1.95
Durata medie încasare creanțe
0 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.82 | 2.77 | 1.6 | 1.3 | 2.23 | 2.02 | 3.07 | 4.74 | 7.81 |
| Viteza rotație stocuri | 1.95 | 3.1 | 1.67 | 1.33 | 2.36 | 2.15 | 3.16 | 4.96 | 8.54 |
| Durata medie încasare creanțe | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | 178.049 Lei | 236.065 Lei | 140.845 Lei | 142.527 Lei | 117.667 Lei | 91.625 Lei |
Lichiditate curentă
0.42
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.42 | 0.34 | 0.57 | 0.71 | 0.68 | 0.56 | 0.47 | 0.35 | 0.25 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.04 | 0.02 | 0.01 | 0.04 | 0.03 | 0.01 | 0.02 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro