Companie
Detalii identificare
Nume firmăCOOPERATIVA AGRICOLĂ DE GRADUL I ECOLEG TÂRGU FRUMOS
Cod unic de înregistrare RO 36141159 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareC2016000009229
EUIDROONRC.C2016000009229
Data înființării30.05.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4631
Această clasă include:
-comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor proaspete -comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor conservate
-comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor proaspete -comerţ cu ridicata al fructelor şi legumelor conservate
Industrie
Comerţ cu ridicata şi cu amănuntul; repararea autovehiculelor şi motocicletelor
SectorComert cu ridicata cu exceptia comertului cu autovehicule si motociclete
Obiect activitateComert cu ridicata al fructelor si legumelor
Informații de contact
AdresaBogdan Vodă nr. 5B, Târgu Frumos, Iaşi
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
134.579
Profit (Lei)
65.358
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 134.579 | 65.358 | 5.447 | 243.713 | 0 | 80.749 | -162.964 | 0 |
| 2024 | 102.549 | -25.781 | -2.148 | 366.485 | 0 | 137.964 | -228.322 | 0 |
| 2023 | 198.176 | 0 | 0 | 349.589 | 12.768 | 142.504 | -202.541 | 0 |
| 2022 | 94.378 | 0 | 0 | 254.962 | 51.074 | 55.771 | -181.811 | 0 |
| 2021 | 98.711 | 0 | 0 | 223.879 | 89.379 | 51.567 | -141.901 | 0 |
| 2020 | 138.924 | 0 | 0 | 176.083 | 127.684 | 65.178 | -67.462 | 0 |
| 2019 | 34.688 | 1.446 | 121 | 168.186 | 165.989 | 97.586 | -5.436 | 0 |
| 2018 | 0 | 0 | 0 | 100.686 | 22.379 | 197.787 | -6.882 | 0 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
48.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-40.11%
Lichiditate curentă
0.33
Viteza rotație active
1.67
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
48.56%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-40.11%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 48.56% | -25.14% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.17% | 0% |
| Marjă profit brut | 51.23% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 4.17% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | -40.11% | 11.29% | 0% | 0% | 0% | 0% | -26.6% | 0% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Viteza rotație active
1.67
Viteza rotație stocuri
6.81
Durata medie încasare creanțe
26.92 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 1.67 | 0.74 | 1.28 | 0.88 | 0.7 | 0.72 | 0.13 | 0 |
| Viteza rotație stocuri | 6.81 | 1.26 | 2.5 | 7.6 | 49355.5 | 27784.8 | 6937.6 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 26.92 zile | 78 zile | 62.95 zile | 117.46 zile | 124.05 zile | 88.03 zile | 352.08 zile | 0 |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a | n/a |
Lichiditate curentă
0.33
Lichiditate imediată
0.25
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.33 | 0.38 | 0.41 | 0.22 | 0.23 | 0.37 | 0.58 | 1.96 |
| Lichiditate imediată | 0.25 | 0.15 | 0.18 | 0.17 | 0.23 | 0.37 | 0.58 | 1.96 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 8.22% | 47.8% | 63.41% | 66.2% | 62.98% | 10.16% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 91.78% | 52.2% | 36.59% | 33.8% | 37.02% | 89.84% |
©Firme.ro