Companie
Detalii identificare
Nume firmăANA TDA SERV SRL
Cod unic de înregistrare36165751 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000810260
EUIDROONRC.J2016000810260
Data înființării03.06.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9601
Această clasă include:
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
-spălarea şi curăţarea uscată, călcarea etc., a tuturor tipurilor de articole de îmbrăcăminte (inclusiv din blană) şi textile, utilizând echipamente mecanice, manuale sau maşini cu auto-servire ce funcţionează cu monede, pentru publicul larg sau pentru clienţi industriali sau comerciali -colectarea şi livrarea lenjeriei -şamponarea carpetelor şi covoarelor; curăţarea draperiilor şi a perdelelor, la domiciliul clienţilor sau nu -curăţarea rufăriei, uniformelor de lucru şi altor articole similare, de către spălătorii Această clasă exclude: -închirierea îmbrăcămintei, alta decât uniformele de lucru, chiar dacă curăţirea acestor articole este o parte integrantă a activităţii,
7729 -repararea şi modificarea îmbrăcămintei,
9529
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorAlte activitati de servicii
Obiect activitateSpalarea si curatarea (uscata) articolelor textile si a produselor din blana
Informații de contact
AdresaŞcolii nr. 1, Luduş, Mureş
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
21.820
Profit (Lei)
3.759
Număr angajați
0
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 21.820 | 3.759 | 313 | 4.078 | 183 | 105.109 | 101.214 | 0 |
| 2023 | 15.710 | 1.911 | 159 | 3.235 | 183 | 100.507 | 97.455 | 0 |
| 2022 | 22.053 | 261 | 22 | 53.174 | 183 | 148.535 | 95.544 | 1 |
| 2021 | 92.712 | 0 | 0 | 7.193 | 8.667 | 93.779 | 95.253 | 2 |
| 2020 | 263.231 | 54.097 | 4.508 | 4.560 | 30.052 | 111.768 | 137.260 | 2 |
| 2019 | 233.712 | 37.377 | 3.115 | 2.466 | 50.030 | 88.599 | 136.163 | 3 |
| 2018 | 127.793 | 17.877 | 1.490 | 5.701 | 80.248 | 48.239 | 122.786 | 2 |
| 2017 | 191.130 | 63.779 | 5.315 | 44.052 | 121.522 | 8.838 | 86.308 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
17.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.71%
Lichiditate curentă
25.77
Viteza rotație active
0.21
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
17.23%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.71%
Profit net per salariat
n/a
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 17.23% | 12.16% | 1.18% | 0% | 20.55% | 15.99% | 13.99% | 33.37% |
| Marjă profit brut | 20.32% | 14.48% | 1.73% | 0% | 21.22% | 16.98% | 15.37% | 34.37% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.71% | 1.96% | 0.27% | 0% | 39.41% | 27.45% | 14.56% | 73.9% |
| Profit net per salariat | n/a | n/a | 261 Lei | 0 Lei | 27.049 Lei | 12.459 Lei | 8.939 Lei | 31.890 Lei |
Viteza rotație active
0.21
Viteza rotație stocuri
1.18
Durata medie încasare creanțe
1238.51 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.21 | 0.16 | 0.15 | 0.9 | 1.86 | 1.69 | 0.99 | 1.47 |
| Viteza rotație stocuri | 1.18 | 0.66 | 0.92 | 4.02 | 78.67 | 9.2 | 14.24 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 1238.51 zile | 1745.38 zile | 2060.29 zile | 162.56 zile | 0 zile | 24.84 zile | 0 zile | 6.28 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | n/a | n/a | 22.053 Lei | 46.356 Lei | 131.616 Lei | 77.904 Lei | 63.897 Lei | 95.565 Lei |
Lichiditate curentă
25.77
Lichiditate imediată
21.24
Pondere active imobilizate
0.17%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 25.77 | 31.07 | 2.79 | 13.04 | 24.51 | 35.93 | 8.46 | 0.2 |
| Lichiditate imediată | 21.24 | 23.67 | 2.34 | 9.83 | 23.78 | 25.63 | 6.89 | 0.2 |
| Pondere active imobilizate | 0.17% | 0.18% | 0.12% | 8.46% | 21.19% | 36.09% | 62.46% | 93.22% |
| Pondere active circulante | 99.83% | 99.82% | 99.88% | 91.54% | 78.81% | 63.91% | 37.54% | 6.78% |
©Firme.ro