Companie
Detalii identificare
Nume firmăGAMBYS STIL EFECTS SRL
Cod unic de înregistrare RO 36166170 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000877173
EUIDROONRC.J2016000877173
Data înființării03.06.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaBrăneşti nr. 348, Brăneşti, Galaţi
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
794.927
Profit (Lei)
163.201
Număr angajați
8
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 794.927 | 163.201 | 13.600 | 86.474 | 3.735 | 246.180 | 163.441 | 8 |
| 2023 | 970.928 | 352.671 | 29.389 | 54.606 | 3.994 | 403.523 | 352.911 | 9 |
| 2022 | 717.222 | 273.389 | 22.782 | 15.834 | 11.764 | 277.699 | 273.629 | 9 |
| 2021 | 651.133 | 303.411 | 25.284 | 48.756 | 24.598 | 327.809 | 303.651 | 7 |
| 2020 | 388.113 | 109.406 | 9.117 | 36.214 | 37.431 | 108.429 | 109.646 | 6 |
| 2019 | 447.848 | 92.007 | 7.667 | 47.263 | 50.264 | 92.051 | 95.052 | 8 |
| 2018 | 297.130 | 0 | 0 | 75.617 | 65.076 | 10.866 | 3.045 | 11 |
| 2017 | 368.879 | 64.511 | 5.376 | 61.130 | 80.285 | 46.562 | 65.717 | 10 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
20.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.85%
Lichiditate curentă
2.85
Viteza rotație active
3.18
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
20.53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99.85%
Profit net per salariat
20.400 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 20.53% | 36.32% | 38.12% | 46.6% | 28.19% | 20.54% | 0% | 17.49% |
| Marjă profit brut | 23.08% | 37.3% | 39.1% | 47.48% | 29.12% | 21.55% | 0% | 18.49% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 99.85% | 99.93% | 99.91% | 99.92% | 99.78% | 96.8% | 0% | 98.16% |
| Profit net per salariat | 20.400 Lei | 39.186 Lei | 30.377 Lei | 43.344 Lei | 18.234 Lei | 11.501 Lei | 0 Lei | 6.451 Lei |
Viteza rotație active
3.18
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
43.6 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 3.18 | 2.38 | 2.48 | 1.85 | 2.66 | 3.15 | 3.91 | 2.91 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 481.85 | 1948.97 | 521.74 | 119.57 | 193.12 | 209.1 | 157.84 |
| Durata medie încasare creanțe | 43.6 zile | 56.82 zile | 1.3 zile | 67.27 zile | 0 zile | 0 zile | 1.44 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 99.366 Lei | 107.881 Lei | 79.691 Lei | 93.019 Lei | 64.686 Lei | 55.981 Lei | 27.012 Lei | 36.888 Lei |
Lichiditate curentă
2.85
Lichiditate imediată
2.85
Pondere active imobilizate
1.49%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 2.85 | 7.39 | 17.54 | 6.72 | 2.99 | 1.95 | 0.14 | 0.76 |
| Lichiditate imediată | 2.85 | 7.35 | 17.51 | 6.7 | 2.9 | 1.9 | 0.12 | 0.72 |
| Pondere active imobilizate | 1.49% | 0.98% | 4.06% | 6.98% | 25.66% | 35.32% | 85.69% | 63.29% |
| Pondere active circulante | 98.51% | 99.02% | 95.94% | 93.02% | 74.34% | 64.68% | 14.31% | 36.71% |
©Firme.ro