Companie
Detalii identificare
Nume firmăCLAUDAN TRUSTCONS S.R.L.
Cod unic de înregistrare RO 36194625 plătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ20/666/2016
EUIDROONRC.J20/666/2016
Data înființării13.06.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
4120
Această clasă include:
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
-construcţia tuturor tipurilor de clădiri rezidenţiale: -case pentru o singură familie -clădiri pentru mai multe familii, inclusiv clădiri înalte (bloc turn) -construcţia tuturor tipurilor de clădiri nerezidenţiale: -clădiri pentru producţie industrială, de exemplu fabrici, ateliere, uzine etc -spitale, scoli, clădiri de birouri -hoteluri, magazine, centre comerciale, restaurante -clădiri pentru aeroporturi -săli de sport şi similare -garaje, inclusiv garaje subterane -depozite -edificii religioase -asamblarea şi ridicarea de construcţii din prefabricate pe şantier
Această clasă include de asemenea:
-modificarea şi renovarea structurilor rezidenţiale existente Această clasă exclude: -ridicarea construcţiilor prefabricate complete din părţi deja fabricate, dar nu din beton,
diviziunile 16 şi 25 -construcţia de instalaţii industriale, cu excepţia clădirilor,
4299 -activităţi de arhitectură şi de inginerie,
711 -servicii de management al proiectelor pentru construcţii,
711
Industrie
Construcţii
SectorConstructii de cladiri
Obiect activitateLucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale
Informații de contact
AdresaIosif Vulcan nr. 19, Deva, Hunedoara
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2024)
Cifra de afaceri (Lei)
2.357.399
Profit (Lei)
99.985
Număr angajați
27
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 2.357.399 | 99.985 | 8.332 | 739.693 | 1.202.503 | 2.955.252 | 3.037.014 | 27 |
| 2023 | 1.046.368 | 90.275 | 7.523 | 1.320.381 | 1.349.853 | 3.451.571 | 2.958.882 | 28 |
| 2022 | 845.988 | 521.022 | 43.419 | 2.716.536 | 1.526.804 | 4.550.727 | 2.716.502 | 15 |
| 2021 | 3.717.407 | 3.080.406 | 256.701 | 1.220.992 | 1.703.353 | 4.676.740 | 4.390.743 | 15 |
| 2020 | 1.530.479 | 268.027 | 22.336 | 1.266.077 | 1.850.811 | 2.013.974 | 1.459.434 | 15 |
| 2019 | 2.213.652 | 1.079.783 | 89.982 | 1.219.587 | 293.895 | 2.161.063 | 1.503.871 | 4 |
| 2018 | 843.741 | 796.194 | 66.350 | 84.415 | 0 | 928.701 | 844.286 | 3 |
| 2017 | 199.064 | 170.862 | 14.239 | 77.713 | 0 | 249.346 | 171.633 | 3 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
4.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.29%
Lichiditate curentă
4
Viteza rotație active
0.57
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
4.24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
3.29%
Profit net per salariat
3.703 Lei
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 4.24% | 8.63% | 61.59% | 82.86% | 17.51% | 48.78% | 94.36% | 85.83% |
| Marjă profit brut | 6.94% | 10.05% | 62.44% | 83.78% | 18.51% | 49.78% | 95.36% | 86.83% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 3.29% | 3.05% | 19.18% | 70.16% | 18.37% | 71.8% | 94.3% | 99.55% |
| Profit net per salariat | 3.703 Lei | 3.224 Lei | 34.735 Lei | 205.360 Lei | 17.868 Lei | 269.946 Lei | 265.398 Lei | 56.954 Lei |
Viteza rotație active
0.57
Viteza rotație stocuri
1.63
Durata medie încasare creanțe
218.81 zile
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.57 | 0.22 | 0.14 | 0.58 | 0.4 | 0.9 | 0.91 | 0.8 |
| Viteza rotație stocuri | 1.63 | 1.04 | 0.85 | 0 | 642.25 | 9582.91 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 218.81 zile | 759.35 zile | 1283.58 zile | 278.53 zile | 288.9 zile | 118.91 zile | 19.47 zile | 136.09 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 87.311 Lei | 37.370 Lei | 56.399 Lei | 247.827 Lei | 102.032 Lei | 553.413 Lei | 281.247 Lei | 66.355 Lei |
Lichiditate curentă
4
Lichiditate imediată
2.03
Pondere active imobilizate
28.92%
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 4 | 2.61 | 1.68 | 3.83 | 1.59 | 1.77 | 11 | 3.21 |
| Lichiditate imediată | 2.03 | 1.85 | 1.31 | 3.83 | 1.59 | 1.77 | 11 | 3.21 |
| Pondere active imobilizate | 28.92% | 28.11% | 25.12% | 26.7% | 47.89% | 11.97% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 71.08% | 71.89% | 74.88% | 73.3% | 52.11% | 88.03% | 100% | 100% |
©Firme.ro