Companie
Detalii identificare
Nume firmăBRANTO DEZ S.R.L.
Cod unic de înregistrare36222857 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016000827325
EUIDROONRC.J2016000827325
Data înființării21.06.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
8129
Această clasă include activităţile de: -curăţenie şi întreţinere a piscinelor -curăţenie a trenurilor, autobuzelor, avioanelor etc. -curăţenie a interiorului cisternelor rutiere şi maritime -activităţi de dezinfectare şi deratizare -curăţarea sticlelor -măturatul străzilor şi îndepărtarea zăpezii şi a gheţii -alte activităţi de curăţenie, n.c.a. Această clasă exclude: -controlul dăunătorilor din agricultură,
0161 -curăţarea automobilelor, spălătorii auto,
4520
0161 -curăţarea automobilelor, spălătorii auto,
4520
Industrie
Activităţi de servicii administrative şi activităţi de servicii suport
SectorActivitati de peisagistica si servicii pentru cladiri
Obiect activitateAlte activitati de curatenie
Informații de contact
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
167.642
Profit (Lei)
22.696
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 167.642 | 22.696 | 1.891 | 36.462 | 15.293 | 48.050 | 29.567 | 1 |
| 2024 | 140.731 | 1.575 | 131 | 61.877 | 17.522 | 61.226 | 16.871 | 1 |
| 2023 | 138.419 | 0 | 0 | 86.864 | 24.371 | 71.632 | 9.139 | 1 |
| 2022 | 111.753 | 13.218 | 1.102 | 40.257 | 36.782 | 73.802 | 70.327 | 1 |
| 2021 | 130.056 | 29.283 | 2.440 | 45.257 | 51.183 | 51.183 | 57.109 | 1 |
| 2020 | 134.904 | 41.395 | 3.450 | 62.793 | 19.143 | 71.477 | 27.827 | 1 |
| 2019 | 31.576 | 0 | 0 | 46.487 | 22.143 | 10.775 | -13.569 | 1 |
| 2018 | 24.924 | 6.113 | 509 | 16.575 | 200 | 8.894 | -7.481 | 1 |
| 2017 | 9.508 | 0 | 0 | 14.807 | 0 | 1.213 | -13.594 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
13.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.76%
Lichiditate curentă
1.32
Viteza rotație active
2.65
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
13.54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
76.76%
Profit net per salariat
22.696 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 13.54% | 1.12% | 0% | 11.83% | 22.52% | 30.68% | 0% | 24.53% | 0% |
| Marjă profit brut | 14.54% | 2.1% | 0% | 13.55% | 24.96% | 32.14% | 0% | 27.53% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 76.76% | 9.34% | 0% | 18.8% | 51.28% | 100% | 0% | -81.71% | 0% |
| Profit net per salariat | 22.696 Lei | 1.575 Lei | 0 Lei | 13.218 Lei | 29.283 Lei | 41.395 Lei | 0 Lei | 6.113 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
2.65
Viteza rotație stocuri
186.89
Durata medie încasare creanțe
8.36 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 2.65 | 1.79 | 1.44 | 1.01 | 1.27 | 1.49 | 0.96 | 2.74 | 7.84 |
| Viteza rotație stocuri | 186.89 | 18.05 | 32.3 | 15.25 | 18.32 | 27.93 | 7.62 | 12.99 | 10.08 |
| Durata medie încasare creanțe | 8.36 zile | 20.66 zile | 35.56 zile | 40.12 zile | 34.21 zile | 25.81 zile | 4.39 zile | 4.1 zile | 6.14 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 167.642 Lei | 140.731 Lei | 138.419 Lei | 111.753 Lei | 130.056 Lei | 134.904 Lei | 31.576 Lei | 24.924 Lei | 9.508 Lei |
Lichiditate curentă
1.32
Lichiditate imediată
1.29
Pondere active imobilizate
24.14%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 1.32 | 0.99 | 0.82 | 1.83 | 1.13 | 1.14 | 0.23 | 0.54 | 0.08 |
| Lichiditate imediată | 1.29 | 0.86 | 0.78 | 1.65 | 0.97 | 1.06 | 0.14 | 0.42 | 0.02 |
| Pondere active imobilizate | 24.14% | 22.25% | 25.39% | 33.26% | 50% | 21.12% | 67.27% | 2.2% | 0% |
| Pondere active circulante | 75.86% | 77.75% | 74.61% | 66.74% | 50% | 78.88% | 32.73% | 97.8% | 100% |
©Firme.ro