Companie
Detalii identificare
Nume firmăADI SAN TECHNIC S.R.L.
Cod unic de înregistrare36231731 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ2016008636400
EUIDROONRC.J2016008636400
Data înființării22.06.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9523
Această clasă include repararea şi întreţinerea încălţămintei şi a articolelor din piele: -repararea ghetelor, pantofilor, valizelor şi a altor articole similare -aplicarea de flecuri pentru tocuri
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea incaltamintei si a articolelor din piele
Informații de contact
AdresaPrevederii nr. 4, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
69.745
Profit (Lei)
-11.152
Număr angajați
1
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 69.745 | -11.152 | -929 | 167.715 | 0 | 4.193 | -163.522 | 1 |
| 2024 | 52.800 | -22.802 | -1.900 | 156.389 | 0 | 4.019 | -152.370 | 2 |
| 2023 | 47.545 | 0 | 0 | 131.913 | 0 | 2.346 | -129.567 | 2 |
| 2022 | 40.385 | 0 | 0 | 113.045 | 0 | 2.408 | -110.637 | 2 |
| 2021 | 31.400 | 0 | 0 | 93.742 | 0 | 3.484 | -90.258 | 2 |
| 2020 | 22.910 | 0 | 0 | 82.107 | 0 | 3.158 | -78.949 | 2 |
| 2019 | 32.411 | 0 | 0 | 69.524 | 0 | 2.452 | -67.072 | 2 |
| 2018 | 28.345 | 0 | 0 | 52.272 | 0 | 3.246 | -49.026 | 2 |
| 2017 | 25.006 | 0 | 0 | 33.568 | 0 | 2.409 | -31.159 | 2 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
-15.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.82%
Lichiditate curentă
0.03
Viteza rotație active
16.63
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
-15.99%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
6.82%
Profit net per salariat
-11.152 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | -15.99% | -43.19% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 6.82% | 14.96% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | -11.152 Lei | -11.401 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
16.63
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
11.01 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 16.63 | 13.14 | 20.27 | 16.77 | 9.01 | 7.25 | 13.22 | 8.73 | 10.38 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 977.78 | 0 | 4038.5 | 125.6 | 152.73 | 1080.37 | 113.38 | 125.03 |
| Durata medie încasare creanțe | 11.01 zile | 14.54 zile | 10.82 zile | 12.74 zile | 16.39 zile | 22.46 zile | 15.83 zile | 18.11 zile | 20.52 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 69.745 Lei | 26.400 Lei | 23.773 Lei | 20.193 Lei | 15.700 Lei | 11.455 Lei | 16.206 Lei | 14.173 Lei | 12.503 Lei |
Lichiditate curentă
0.03
Lichiditate imediată
0.03
Pondere active imobilizate
0%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0.02 | 0.04 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.07 |
| Lichiditate imediată | 0.03 | 0.03 | 0.02 | 0.02 | 0.03 | 0.04 | 0.03 | 0.06 | 0.07 |
| Pondere active imobilizate | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Pondere active circulante | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% | 100% |
©Firme.ro