Companie
Detalii identificare
Nume firmăSERVICII DE TAPITARE & RETAPITARE SRL
Cod unic de înregistrare36252807 neplătitor de TVA
Nr. înmatriculareJ40/8888/2016
EUIDROONRC.J40/8888/2016
Data înființării28.06.2016 - 9 ani
Domeniu de activitate
CAEN
9524
Această clasă include:
-retapiţarea, refinisarea, repararea şi restaurarea mobilei şi a furniturilor, inclusiv a mobilierului de birou
-retapiţarea, refinisarea, repararea şi restaurarea mobilei şi a furniturilor, inclusiv a mobilierului de birou
Industrie
Alte activităţi de servicii
SectorReparatii de calculatoare, de articole personale si de uz gospodaresc
Obiect activitateRepararea mobilei si a furniturilor casnice
Informații de contact
AdresaSg. Dumitru Pene nr. 5, Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti
Telefon
Informații financiare
Rezumat (2025)
Cifra de afaceri (Lei)
248.590
Profit (Lei)
23.490
Număr angajați
2
Vechime
9 ani
Informații statistice
Loading chart...
©Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Bilanț (Lei)
| An | Cifra afaceri | Profit anual | Profit lunar | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Angajați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 248.590 | 23.490 | 1.958 | 445.076 | 490.066 | 65.212 | 110.202 | 2 |
| 2024 | 185.520 | 3.264 | 272 | 43.110 | 5.415 | 144.357 | 106.662 | 2 |
| 2023 | 218.246 | 34.513 | 2.876 | 41.026 | 37.908 | 136.516 | 133.398 | 2 |
| 2022 | 195.860 | 34.832 | 2.903 | 54.642 | 70.401 | 83.126 | 98.885 | 1 |
| 2021 | 157.240 | 39.210 | 3.268 | 103.327 | 151.337 | 16.043 | 64.053 | 1 |
| 2020 | 115.695 | 269.350 | 22.446 | 54.837 | 75.002 | 4.678 | 24.843 | 1 |
| 2019 | 74.230 | 0 | 0 | 395.115 | 138.744 | 11.864 | -244.507 | 1 |
| 2018 | 34.410 | 0 | 0 | 391.859 | 202.485 | 1.628 | -187.746 | 1 |
| 2017 | 31.444 | 0 | 0 | 355.387 | 266.226 | 2.192 | -86.969 | 1 |
© Firme.ro
Sursa: Agenția Națională de Administrare Fiscală
Indicatori derivați
Sumar
Marja profit net
9.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.32%
Lichiditate curentă
0.15
Viteza rotație active
0.45
Indicatori și coeficienți
Marjă profit net
9.45%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
21.32%
Profit net per salariat
11.745 Lei
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marjă profit net | 9.45% | 1.76% | 15.81% | 17.78% | 24.94% | 232.81% | 0% | 0% | 0% |
| Marjă profit brut | 11.88% | 2.66% | 16.66% | 18.73% | 25.94% | 0% | 0% | 0% | 0% |
| Rentabilitatea capitalului (ROE) | 21.32% | 3.06% | 25.87% | 35.22% | 61.21% | 100% | 0% | 0% | 0% |
| Profit net per salariat | 11.745 Lei | 1.632 Lei | 17.257 Lei | 34.832 Lei | 39.210 Lei | 269.350 Lei | 0 Lei | 0 Lei | 0 Lei |
Viteza rotație active
0.45
Viteza rotație stocuri
0
Durata medie încasare creanțe
14.68 zile
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Viteza rotație active | 0.45 | 1.24 | 1.25 | 1.28 | 0.94 | 1.45 | 0.49 | 0.17 | 0.12 |
| Viteza rotație stocuri | 0 | 5.54 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Durata medie încasare creanțe | 14.68 zile | 183.08 zile | 0.04 zile | 0 zile | 14.62 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile | 0 zile |
| Cifra de afaceri per salariat | 124.295 Lei | 92.760 Lei | 109.123 Lei | 195.860 Lei | 157.240 Lei | 115.695 Lei | 74.230 Lei | 34.410 Lei | 31.444 Lei |
Lichiditate curentă
0.15
Lichiditate imediată
0.15
Pondere active imobilizate
88.26%
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lichiditate curentă | 0.15 | 3.35 | 3.33 | 1.52 | 0.16 | 0.09 | 0.03 | 0 | 0.01 |
| Lichiditate imediată | 0.15 | 2.57 | 3.33 | 1.52 | 0.16 | 0.09 | 0.03 | 0 | 0.01 |
| Pondere active imobilizate | 88.26% | 3.62% | 21.73% | 45.86% | 90.42% | 94.13% | 92.12% | 99.2% | 99.18% |
| Pondere active circulante | 11.74% | 96.38% | 78.27% | 54.14% | 9.58% | 5.87% | 7.88% | 0.8% | 0.82% |
©Firme.ro